Spojte se s námi


Chance Liga

Komentátor Jaromír Bosák míří do redakce Seznamu. Bude moderovat sportovní talk show

Publikováno

dne

Legendární komentátor Jaromír Bosák, kterého už přes dvě dekády mohou diváci vídat na obrazovkách pod logem České televize, se bude nově realizovat také ve sportovní redakci Seznamu. Novou posilu oznámil Seznam v tiskové zprávě.

Chebský rodák bude vystupovat v Seznamu jako fotbalový expert. „Jaromír Bosák nastoupí do hlavní sestavy poprvé 16. února od 18:00 hodin v pořadu Top Fotbal živě, ve kterém bude společně s kolegy Jindřichem Šídlem a Luďkem Mádlem rozebírat zápas Hertha Berlín – Weder Brémy,“ stojí ve zprávě.

Kromě role fotbalového experta se představí nově i se svým pořadem, talk show Ušák. Seznam slibuje, že v tomto pořadu budou vystupovat nejen hvězdy sportu. „Vážím si možnosti spolupracovat jak s Televizí Seznam, tak nadále s Českou televizí na těch nejlepších fotbalových utkáních, která mohou obě stanice nabídnout,“ podotkl komentátor pro Seznam zprávy.

Oblíbeného moderátora a komentátora budou i nadále diváci vídat na obrazovkách České televize. „V České televizi budu nadále komentátorem zápasů nejvyšší české soutěže, evropských pohárů i reprezentace. Na televizi Seznam pak fotbalovým expertem v utkání anglické Premier League, španělské La Ligy, německé Bundesligy a italské Seria A,“ doplnil Jaromír Bosák.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.