Spojte se s námi


Bundesliga

Kam by mohl zamířit Aubameyang? Ve hře jsou anglické velkokluby i AC Milán

Publikováno

dne

Stále více se spekuluje o tom, že gabonský útočník Pierre-Emerick Aubameyang v zimě odejde z Borussie. Na vině je jeho nespokojenost v klubu.

Aubameyang je jeden z problémovějších hráčů. Před nedávnem však pohár přetekl a následně byl dokonce osmadvacetiletý kanonýr za kázeňský prohřešek dočasně vyřazen z kádru.

Těchto rozbrojů mezi klubem a hráčem se snaží využít ostatní kluby, které už připravují na druhého nejlepšího střelce Bundesligy nabídky. Spekuluje se, že by zájem o tohoto střelce měl Liverpool, Everton, Chelsea nebo AC Milán.

Borussii se v této sezóně vůbec nedaří. Po skvělém startu přišla obrovská krize. Poslední výhra německého velkoklubu se datuje na 30. září, kdy porazil Augsburg 2:1.

Liga mistrů už pro Dortmund skončila, nyní bude dokonce s APOELEM soupeřit o postup do Evropské ligy a setrvání v evropských pohárech.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.