Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Již známe 23 účastníků Mistrovství světa 2018

Publikováno

dne

Krom hostujícího Ruska si své místo na šampionátu zajistilo již 22 týmů. Jsou to Japonsko, Jižní Korea, Saudská Arábie, Irán, Nigérie, Egypt, Belgie, Německo, Španělsko, Anglie, Polsko, Island, Srbsko, Francie, Portugalsko, Argentina, Uruguay, Brazílie, Kolumbie, Mexiko, Kostarika a Panama.

8 týmů se nyní utká v baráži o 4 poslední evropská místa na turnaji. Nasazené týmy jsou Švýcarsko, Itálie, Dánsko, Chorvatsko a poté Severní Irsko, Irsko, Švédsko a Řecko. Smutní především Slováci, kteří skončili na jediném nepostupovém místě z týmů, které se umístily na druhém místě ve své skupině.

 

O vstupenku na šampionát si to také v baráži rozdá Nový Zéland s Peru a Austrálie s Hondurasem.

V Africe se ještě stále bojuje o 3 místa a zatím to vypadá, že na šampionát do Ruska postoupí Tunisko, Maroko a Senegal, jenž vedou své skupiny.

Důležitá data Mistrovství světa 2018:

  • 17. října – Los evropské baráže
  • 9-11. listopadu – První kolo baráže
  • 12-14. listopadu – Druhé kolo baráže
  • 1. prosince – Los základních skupin Mistrovství světa 2018
  • 14. června – 15. července 2018 – Mistrovství světa 2018
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.