Spojte se s námi


Chance Liga

Jestli chceme být úspěšní, musíme vyhrávat i venku. A to my chceme, srší sebevědomím Tomáš Galásek

Jak Baník Ostrava, tak České Budějovice zvládly své domácí zápasy, ovšem venku už selhaly. Nyní čeká svěřence Ondřeje Smetany cesta na jih Čech, kde se jim v uplynulé sezoně nepodařilo vstřelit branku a domů se vraceli bez bodu.

Publikováno

dne

Jak Baník Ostrava, tak České Budějovice zvládly své domácí zápasy, ovšem venku už selhaly. Nyní čeká svěřence Ondřeje Smetany cesta na jih Čech, kde se jim v uplynulé sezoně nepodařilo vstřelit branku a domů se vraceli bez bodu.

Fotbalisté Českých Budějovic podávali v minulém ročníku skvělé výkony, alespoň tedy do února, kdy se vše začalo obracet k horšímu. S Baníkem však Jihočeši uhráli 4 body a na tyto výsledky by rádi navázali i v této sezoně.

„Před sezonou přišlo do týmu několik nových hráčů, mají velice kvalitní tým. Jsou hladoví po úspěchu a netají se velkými ambicemi. Víme, že nás čeká hrozně těžké utkání, na které se musíme dobře připravit. Abychom mohli uspět, je třeba předvést co nejlepší výkon,“ vyjádřil se k soupeři trenér David Horejš.

Baník určitě musí mrzet úvodní porážka s Jabloncem, kdy se v 88. minutě prosadil Václav Pilař. V prvním domácím utkání sezony už však nenechal ostravský celek nic náhodě a Zlín smetl pěti brankami.

„Domácí utkání se Zlínem jsme zvládli, ale nepřeceňujeme to. Tým ale byl samozřejmě takový uvolněnější, všechno klaplo, jak jsme si představovali. Věřím, že pozitivní atmosféra bude pokračovat i po víkendu,“ rozpovídal se Tomáš Galásek před utkáním s Českými Budějovicemi v rozhovoru pro klubový web.

Dvěma góly se navíc blýskl stoper David Lischka, jenž přišel ze Sparty Praha. Jak už ale bylo řečeno, Baníku se v minulé sezoně proti Jihočechům nedařilo a pokud se chtějí rvát o poháry, potřebují pravidelně bodovat!

„Budějovice nebudou lehký soupeř. Na Slovácku se tahaly o dobrý výsledek, je to kvalitní tým, který v úvodu sezony málo gólů dává i dostává. Jestli ovšem chceme být úspěšní, musíme dělat body a vyhrávat i venku. A to my chceme. Jedeme se porvat o vítězství,“ zakončil bývalý vynikající záložník.

A právě vyhrávat venku se v minulé sezoně Ostravě zrovna moc nedařilo, když ze 17 zápasů získal Baník pouhých 19 bodů. 5 výher ze 17 zápasů je opravdu velmi málo na klub s takovými ambicemi.

Do utkání ovšem půjdou v roli velkého favorita, alespoň tedy sázkaři hostujícímu celku věří, když hned 87 % z nich očekává výhru Baníku.

Zdroj: FC Baník Ostrava, SK Dynamo České Budějovice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.