Spojte se s námi


Bundesliga

James Rodríguez by mohl zamířit do MLS

Publikováno

dne

James Rodríguez se v Bayernu herně trápí, proto se dá předpokládat, že na hostování bavorském klubu dlouho nezůstane. Toho se snaží využít ostatní kluby, které už připravují nabídky na tohoto kolumbijského hráče. Údajně mají o jeho služby zájem i v zámoří, zamíří James Rodríguez do MLS?

Zájem ze zámořské soutěže projevily dva kluby a to New York City a Orlando City. V New Yorku působí také David Villa, se kterým by tak mohl James vytvořit skvělý tandem a doplnit tak kádr za Pirla, který ukončil kariéru.

James Rodríguez

Je to šestadvacetiletý kolumbijský reprezentant momentálně hrající za Bayern Mnichov, kde hostuje z Realu Madrid. Tam přišel v roce 2014 po velmi vydařeném mistrovství světa, kde byl dokonce nejlepším střelcem šampionátu.

V minulosti hrál ještě za Porto a Monako. Bylo by to tak zajímavé doplnění fotbalového životopisu kdyby James Rodríguez do MLS opravdu zamířil.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.