Spojte se s námi


Chance Liga

Jaké jsou ohlasy na Plavšičův nepodpis nové smlouvy?

Srdjan Plavšič odmítl podepsat novou smlouvu s pražskou Spartou. Všechno tedy nasvědčuje tomu, že pravdu měli ostřílení novináři Jan Podroužek s Janem Vackem.

Publikováno

dne

Srdjan Plavšič odmítl podepsat novou smlouvu s pražskou Spartou. Všechno tedy nasvědčuje tomu, že pravdu měli ostřílení novináři Jan Podroužek s Janem Vackem. Jaké jsou ohlasy fotbalové veřejnosti na Plavšičův nepodpis nové smlouvy?

Zdroj: AC Sparta Praha

Srbský křídelník nepodepsal novou smlouvu s pražskou Spartou. Oficiální klubové prohlášení zní následovně. „Agent Srdjana Plavšiće oznámil klubu, že hráč neakceptuje nabídku na pokračování spolupráce. Jednání mezi ACS a agentem Igorem Gluščevičem byla ukončena. Plavšić po 30. 6. 2021 nebude pokračovat v rudém dresu.“

Tato třaskavá událost samozřejmě vyvolala spoustu ohlasů mezi fotbalovou veřejností. Zpětně se vyjádřil i Jan Podroužek, který tuší, že tohle ještě není konec celé kauzy Plavšič.

„První půlka příběhu…“ napsal vedoucí fotbalového oddělení Deníku Sport. Štípnout si do Plavšiče nezapomněl, ani proslulý Neobjektivní Novinář.

Českým Twitterem se nese samozřejmě i spousta dalších ohlasů. „Já jsem chodil na fotbal ještě v dobách, kdy fanoušci Slavie hráče ze Sparty radostně nevítali,“ zní jeden z nejvýraznějších a nejlajkovanějších komentářů uživatele Bullmonde.

„Tak vypadá to, že Plavšič bude asi jediný hráč Sparty, který bude na konci soutěže slavit titul a možná i zisk poháru,“ napsal bývalý fotbalista Jan Rajnoch.


Zdroje: AC Sparta Praha, Neobjektivní Novinář, Jan Rajnoch, Jan Podroužek, Bullmonde

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.