Spojte se s námi


Premier League

Ibrahimovič a Pogba budou připraveni k zápasu s Newcastlem

Publikováno

dne

Trenér José Mourinho na tiskové konferenci potvrdil, že dvojice Zlatan Ibrahimovič a Paul Pogba budou o víkendovém zápase proti Newcastlu na soupisce Rudých ďáblů.

Pro Manchester United je to skvělá zpráva, jelikož rozdílový hráč ve středu hřiště jim v poslední době prostě chyběl a dá se předpokládat, že Paul Pogba v tomto směru pomůže.

To dokládá i tato statistika, v níž je jasně zobrazeno, že Manchester United vyhrál 75% ligových zápasů s francouzským záložníkem. A pouze 57% zápasů zvítězili Rudí ďáblové bez něho.

Do hry se navíc také vrací obránce Marcos Rojo a jediným hráčem, který nebude Josému Mourinhovi v sobotu k dispozici by měl být obránce Phil Jones.

Manchester United tak zítra pravděpodobně prodlouží svojí sérii neporazitelnosti na Old Trafford, která trvá již 22 ligových zápasů.

O základní sestavě má již určitě portugalský trenér jasno a v dnešním rozhovoru na otázku, zda může hrát Lukaku s Ibrahimovičem, odpověděl kladně. Tudíž je možné, že se v následujících zápasech dočkáme jejich vzájemné spolupráce.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.