Spojte se s námi


Fotbal

Hloušek se vrací do Polska. Dohodl se na angažmá s nováčkem Ekstraklasy

Dvaatřicetiletý Adam Hloušek strávil poslední dvě sezóny ve Viktorii Plzeň a německém Kaiserlauternu. Z osobního hlediska se nejednalo o velmi povedená angažmá. Po dvou letech se rozhodl bývalý reprezentant vrátit do polské Ekstraklasy.

Publikováno

dne

Dvaatřicetiletý Adam Hloušek strávil poslední dvě sezóny ve Viktorii Plzeň a německém Kaiserlauternu. Z osobního hlediska se nejednalo o velmi povedená angažmá. Po dvou letech se rozhodl bývalý reprezentant vrátit do polské Ekstraklasy, kde prožil povedené období v dresu Legie Varšava. Dohodl se na roční smlouvě v Termalica BB Nieciecza.

Adam Hloušek prožil nejúspěšnější období své kariéry v polské Legii Varšava. V hlavním městě Polska přispěl k třem mistrovským titulům a dvěma triumfům v polském poháru.

V dresu Legie okusil i atmosféru základní skupiny Ligy mistrů, kde nastoupil proti Realu Madrid nebo Sportingu Lisabon.

Za Legii nastoupil celkem ke 138 soutěžním zápasům, ve kterých se radoval pětkrát ze vstřelené branky.

Tento zkušený univerzál oblékal v minulosti také dresy Jablonce, Slavie, Norimberku, Stuttgartu, Plzně a naposledy třetiligového Kaiserslauternu.

Hloušek se dohodl na roční smlouvě s opcí s Termalica BB Nieciecza.

Jedná se o nováčka letošní Ekstraklasy, kde se potká v jednom týmu s českou dvojicí Martinem Zemanem a Michalem Bezpalcem.

Trenérem Termalice je Mariusz Lewandowski, který nastupoval po boku Tomáše Hübschmana v Šachtaru Doněck.

Zdroj: Termalica BB Nieciecza

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.