Spojte se s námi


La Liga

Griezmann: Doufám, že to byla první z mnoha branek, které jsem v Barceloně dal

Publikováno

dne

Mezi zpovídanými po druhém přátelském utkání Barcelony s Neapolí byl také autor své premiérové branky v dresu katalánského giganta, Antoine Griezmann, jenž vyjádřil přání, aby jich dal ještě mnohem více.

Antoine Griezmann

Opravdu jsem chtěl oslavit vstřelení branky právě zde a doufám, že toto je první z mnoha, které za Barcelonu dám. Jsem zde proto, abych pomohl týmu – ať už směrem dopředu či dozadu. Chci pomáhat ještě více.

Ještě nevím, nemluvil jsem o tom s trenérem. Jak už jsem ale říkal dříve, je mi jedno, kde hraji. To nejlepší ze sebe vydám na křídle nebo uprostřed, klidně i v zataženějším postu. Nezáleží na tom. Budu se snažit zvyknout si co nejrychleji na hru a užívat si jí.

Luis Suárez

Jsem spokojený, protože náš tým se dostává do dobré formy. To je před začátkem ligové soutěže důležité a zápas s Neapolí byl hlavně proto, abychom se soustředili na duel proti Athleticu v Bilbau.

Není to snadné i když přijde řada na přátelské zápasy. Trénujeme v krátkých intervalech, do toho časové posuny. Všechno je to složité, ale myslím si, že pocity jsou pozitivní. Vyhráli jsme, vytvořili si hodně střeleckých příležitostí a to je to nejdůležitější.

Carles Aleňá

Cítil jsem se velmi dobře. Jsem rád, protože odehrát dobrý zápas před LaLigou bylo velmi důležité. Týmu se dařilo a já se cítil svobodně. S Frenkiem, Sergim a všemi ostatními se hraje snadno. Jsme v dobré formě a vítězství na San Mamés bude velmi důležité.

Chci hrát, abych se stal členem základní sestavy. Mám za sebou první sezonu adaptace a nelze popřít, že konkurence je nyní obrovská. Všechno bude záležet na mé dispozici. Jsem přesvědčený, že to pro mě i celý tým bude skvělá sezona.

Real Madrid je vždy tím samým, i když nezačal tak dobře jako Atlético. Na Real si ale vždy musíte dávat pozor a tato sezona slibuje skvělou podívanou. Po poslední sezoně máme neuspokojivý pocit a chceme našim fanouškům přinést radost. Věříme, že všechno půjde skvěle.

Antoine je borec a v naší kabině se dočkal velmi dobrého přijetí. Je to velký dříč a skromný člověk. Jsem za něj rád a branky mají pro něj druhořadou důležitost. Pracuje pro tým a my jsme potěšeni z jeho příchodu a z toho, jak se zapojil. Vytváří v šatně dobrou atmosféru.

Číslo na dresu je uzavřenou záležitostí a s vedením jsem neměl žádné problémy. Možná byla chyba zveřejnit to do médií, ale toto téma se velmi rychle vyřešilo.

Pokud Neymar přestoupí k našim odvěkým rivalům, zabolí to a o to více, když bude hrát zde v Barceloně. Věříme, že přijde k nám. Je to úchvatný fotbalista, jeden z nejlepších na světě. Byl by to pro nás skvělý transfer a nejlepší možné zakončení našich činností na trhu v tomto přestupovém okně. Neymar je jediným svého druhu a díky němu bychom byli všichni lepší.

Clément Lenglet

Odehráli jsme dobrý zápas a jestli budu mít místo v základní sestavě? Uvidíme příští týden. V Barceloně je to velmi obtížné a hraje se hodně zápasů. Za rok jich odehrajeme 60. Musíte pracovat pro tým a být připravený.

Jsem rád, že si trenér váží mé dispozice. Nyní však máme nový ročník a je třeba zapracovat, abychom vyhráli trofeje. My všichni jsme hráči Barcelony.

Každý dobře zná Griezmanna. Má velkou fotbalovou kvalitu, dokáže hrát na jeden nebo dva doteky a dává hře větší plynulost. Jsem šťastný, že dal svůj první gól a doufejme, že tak bude pokračovat i nadále.

Kvůli vývoji v minulé sezoně je Dembélé trošku naštvaný a chce každému dokázat, že je schopný odehrát celý rok bez zranění. V předsezonní přípravě pracoval velmi dobře.

Neposílil pouze Real, ale také Atlético. Je hodně klubů s velice dobrým kádrem a které přivedly dobré posily. Každý rok bude boj o titul španělského mistra čím dál tím více nelítostný a my musíme dobře bojovat, abychom obhájili prvenství z minula.

Na Neymara se musíte ptát lidí, kteří dělají přestupy.

Samu už zapomněl na své zranění a každý den pracuje na tom, aby dosáhl nejvyšší úrovně. Co se Todiba týče, je to pro něj první sezona s přípravou. Je velice mladý, ale určitě obdrží dost minut na hřišti.

Když jsem loni přišel do klubu, každý mluvil o Lize mistrů. Vydáme ze sebe to nejlepší, nicméně prvně je zapotřebí být dobře připraven.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.