Spojte se s námi


Ostatní

Gianluigi Buffon by za svého nástupce zvolil Donnarummu

Publikováno

dne

Gianluigi Buffon ve svých 39 letech stále předvádí famózní výkony, ovšem očekává se, že příští sezóna bude jeho poslední a po Mistrovství světa v Rusku opustí své brankářské řemeslo a začne se věnovat jinému povolání.

Legenda Juventusu tak má poslední šanci vyhrát Ligu mistrů, v níž stanul již 3x ve finále, ale vždy odcházel ze hřiště se sklopenou hlavou, naposledy proti Realu Madrid v Cardiffu.

Proto se velmi diskutuje o jeho možném nástupci a samozřejmě každého hned napadne Gianluigi Donnarumma, kterého by Buffon po svém odchodu rád viděl místo sebe a to nejen v reprezentaci, ale i v Juventusu.

Stále ještě 18letý brankář je ovšem nejžádanějším zbožím mezi brankáři a pokud z AC Milán odejde, tak je již nyní jasné, že to bude za rekordní částku, která je zatím připisována Gianluigi Buffonovi, který v roce 2001 přestoupil z Parmy do Juventusu za na tu dobu neskutečných 53 milionů eur.

A post shared by Gianluigi (@gigiodonna99) on

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.