Spojte se s námi


La Liga

Fran Escribá končí na lavičce Celty Vigo

Publikováno

dne

Vedení Celty Vigo po domácí prohře s Getafe definitivně došla trpělivost a propustili Frana Escribu, jenž vydržel na lavičce aktuálně 18. celku La Ligy na den 8 měsíců.

Čtyřiapadesátiletý rodák z Valencie má přitom k dispozici 8. nejkvalitnější kádr s hodnotou 226 milionů eur. Není se tak divu jeho propuštění, když se nacházejí po dvanácti ligových kolech na sestupových příčkách.

Největším problémem Celty bylo v letošní sezoně střílení gólů, kterých dali pouze 6, společně s Espanyolem a Leganesem nejméně ze všech týmů v letošním ročníku La Ligy. Určitě za to však může i marodka útočníků, jelikož byli a stále ještě jsou mimo hru hráči Santi Mina a Claudio Beauvue.

Co se minulosti španělského kouče týče, tak působil dlouhé roky jako pravá ruka hlavního trenéra Quique Sáncheze Florese, s nímž vedl celky Getafe, Valencie a Benfiky. Následně se přesunul ve stejné roli do Atlétika Madrid, když se téměř po dvou letech vydal na vlastní trenérskou dráhu, kterou odstartoval v Elche.

Po dobrých výsledcích vedl Getafe, poté Villarreal a po dvouroční pauze vzal nabídku Celty Vigo, kde dokázal během 24 zápasů zvítězit pouze šestkrát.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.