Spojte se s námi


Chance Liga

Fortuna národní liga a její vyrovnanost

Publikováno

dne

V letošním ročníku Fortuna národní ligy se po 11. kole ukazuje, jak bude vyrovnaná a kolik je aspirantů na možný postup do nejvyšší soutěže.

K těm budou pravděpodobně patřit Opava, která v minulé sezoně do posledních kol bojovala o postup s Baníkem Ostrava.

Dynamo České Budějovice, které ve hlavní soutěži jsou jako jediný zástupce jihu Čech, vrátit by se ihned chtěli Hradec Králové či Příbram.

Připraveni poprat se o vyšší příčky jsou překvapivě Pardubice, Třinec nebo Znojmo. K lepším výkonům se nadechuje také Viktorie Žižkov a nebo tým z Vlašimi či Táborska.

Sobotní zápas celků Budějovic a Opavy přesvědčil o tom, že úroveň ve Fortuna národní lize není špatná a celky, které postoupí do HET ligy mohou hrát nepodřadnou roli, jak o tom i nyní svědčí výkony Sigmy Olomouc a Baníku Ostrava.

Hraje se 12.kolo, je ještě velmi brzy odhadnout dva týmy, které si nakonec vybojují postup, to ukáží až jarní klání, ale většina vyrovnaných mužstev hlásá napínavý ročník FNL.

Otázkou zůstává, zda všechny celky, při možnosti postupu budou o tuto pozici stát. Z různých, nejvíce asi finančních důvodů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.