Spojte se s námi


Fotbal

FK Pohronie získalo do svých řad bývalou oporu Mönchengladbachu

Další přestupová bomba ve slovenské Fortuna lize. Po návratu Martina Škrtela do Spartaku Trnava bude na Slovensku působit další velký hráč s úspěšnou minulostí. Poslední tým slovenské soutěže FK Pohronie získalo zkušeného brazilského útočníka Raffaela.

Publikováno

dne

Další přestupová bomba ve slovenské Fortuna lize. Po návratu Martina Škrtela do Spartaku Trnava bude na Slovensku působit další velký hráč s úspěšnou minulostí. Poslední tým slovenské soutěže FK Pohronie získalo zkušeného brazilského útočníka Raffaela.

Brazilský útočník Raffael se stal volným hráčem v létě 2020 po vypršení smlouvy v Borussii Mönchengladbach. A nyní se vrací šestatřicetiletý útočník opět na fotbalové trávníky.

Překvapivě se upsal poslednímu celku slovenské ligy FK Pohronie, kde podepsal smlouvu do konce tohoto podzimu. Raffael by měl svými brankami pomoci svému zaměstnavateli se dostat především z posledního místa tabulky.

Raffael je fantastický hráč a perfektní člověk. Jestli někdo dokáže nastřílet přes 80 branek v jedné z nejlepších soutěží na světě, tak není třeba o něm diskutovat. I když přichází v již rozběhnuté sezóně, tak je připravený.

Jedná se o velkého profesionála, který se udržoval v kondici s jedním švýcarským klubem. Myslím si, že sehraje v našem klubu důležitou úlohu. A příchod takového kalibru bude přínosem i pro slovenskou ligu,“ řekl Loic Favré, který je švýcarským spoluvlastníkem klubu FK Pohronie.

Za svou bohatou kariéru oblékal Raffael dresy Borussie Mönchengladbach, Herthy Berlín, Dynama Kyjev, Schalke 04 nebo FC Curychu. V německé Bundeslize dokázal nastřílet úctyhodných 82 branek.

Stále se chci bavit fotbalem a hrát ho pro své potěšení a pro potěšení diváků. Když mě oslovil Loic Favré, kterého velmi dobře znám, jestli mu nechci pomoci v klubu, kde se angažuje, tak jsem souhlasil.

Líbí se mi projekt, který tu chtějí realizovat na Slovensku a rád bych svými zkušenostmi a góly pomohl týmu, vyjádřil se Raffael k novému angažmá na Slovensku.

Brazilský útočník oblékne dres s číslem devět. Již tento víkend by měl být k dispozici a nastoupit proti Trnavě. Pro Pohronie se jedná o velkou posilu, která by mohla pomoci klubu ze dna ligové tabulky.

Zdroj: FK Pohronie

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.