Spojte se s námi


Evropská liga

V Evropských pohárech získala body pouze Viktoria Plzeň

Publikováno

dne

Po 4. kole Evropských pohárů se příliš nevyjasnilo. Snad pouze ve skupině Fastavu Zlín je nyní již těžké, aby se český celek dostal dál do vyřazovacího kola. Vysoká prohra 3:0 v Kodani byla pro zlínské až moc krutá.

Nepodali špatný výkon, ale žalostná koncovka jim lepší výsledek nedovolila. Pouze následné dvě vítězství je ještě udržují v naději. Zápasy v Tiraspolu a poté doma s Lokomotiv Moskva budou velmi těžké. Leč naděje umírá poslední.

Fotbalisté pražské Slávie opět předvedli výtečných 30 minut v zápase s Villarrealem. Tentokrát ve druhém poločase, kdy španělský tým přehrávali a mohli vstřelit i branku.

To se nepodařilo a prohra 0:2 může mrzet. Nutno však uznat, že výsledek je zasloužený, po většinu času byla „žluta ponorka“ lepším celkem a nevyužila další 2-3 tutovky.

Slávia jede nyní do Izraele k zápasu s Maccabi Tel Aviv, asi nejslabšímu týmu skupiny a musí tam bodovat. Pak ji čeká domácí zápas s Astanou, který bude stěžejní pro její postup. Pokud Astana nevyhraje překvapivě ve Španělsku.

Jediným celkem, který plně odčinil prohru a špatný výkon z minulého kola ve Švýcarsku s Luganem, s plným bodovým ziskem i dobrým výkonem, byla Viktoria Plzeň.

Jasně přehrála soupeře a nadělila mu vysokou prohru 4:1. Opět se zaskvěl střelecky disponovaný Krmenčík a celý tým hrál velice dobrý kombinační fotbal.

Nyní čeká plzeňské domácí zápas s rumunským soupeřem FCSB, který již má postup jistý. Má jim z minulých zápasů mnohé, co vracet. Vše zakončí zápasem na hřišti Beer Ševy a ani zde není úplně bez šancí.

Řečeno slovy a myslí matematika, k postupu to je: Zlín 5%, Slávia 50% a Plzeň 60%. Tak ať se daří.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.