Spojte se s námi


Premier League

Everton přivedl za 28,50 milionů eur obránce Michaela Keana

Publikováno

dne

Michael Keane podával v Burnley skvělé výkony a vysloužil si tím velkou pozornost od mnoha klubů, byl dokonce spojován i s návratem do Manchesteru United, který ho v lednu 2015 prodal za 2,50 milionů eur právě do Burnley.

Tam strávil rok a půl a nyní se stěhuje do Goodison Parku za 28,50 milionů eur, čímž se stal pro Burnley velmi dobrou investicí.

A post shared by Everton (@everton) on

24letý obránce bude mít velkou konkurenci, pokud ale naváže na své skvělé výkony, očekává se, že vytvoří stoperskou dvojici s Ashley Williamsem. Ale skvěle výkony v uplynulé sezóně také předváděli Phil Jagielka a Ramiro Funes Mori.

Michael Keane podepsal 5letý kontrakt s Evertonem a mladého talenta tak čeká velká výzva. Ronald Koeman si již zajistil služby Jordana Pickforda, Davyho Klaasena, Henryho Onyekuruho a Sandra Ramireze.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.