Spojte se s námi


eSport

Dvojice Čechů Jarin87 a Pepcastachurcik se zúčastní mistrovství světa v hokeji

Publikováno

dne

Zrušené mistrovství světa v hokeji dává všanc nové virtuální variantě. Mezinárodní hokejová federace ohlásila tuto akci minulý týden a už tento víkend se odehrály první kvalifikace. Za Česko se akce zúčastní hned dva hráči z nedávno ukončené Esport hokejové ligy.

Hlavní turnaj započne už 29. května, přičemž jméno virtuálního šampiona se dozvíme 7. června. Zápasy budou vysílány na platformě Twitch a IIHF slibuje bohatý obsah i na svých sociálních sítích. Lokálních kvalifikací se zúčastnilo přes 150 hráčů.

Vítěz EHL Jifi23 nezvládl ve finále utkání s Pepcastachurcik, jenž reprezentoval v dané lize Kometu Brno. Ve výběru jej pak doplní Jarin87, který bude reprezentovat naši zem na konzoli Xbox.

„Ani mi to nedochází, je jednoduše neuvěřitelné reprezentovat svou vlast. Počítám s tím, že na mě budou velké nároky, prostě musím předvést to nejlepší co ve mně je,“ přiznal hráč v rozhovoru pro PLAYzone.cz.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.