Spojte se s námi


Bojové sporty

David Dvořák vs. Raulian Pauva online stream. Jak zápas sledovat?

David Dvořák se již 23. května představí potřetí na půdě UFC. Na turnaji UFC Fight Night 188 v Las Vegas bude zápasit s Raulianem Pauvou. Co od zápasu čekat? Na to se můžete dívat online z pohodlí domova. Jak?

Publikováno

dne

David Dvořák se již 23. května představí potřetí na půdě UFC. Na turnaji UFC Fight Night 188 v Las Vegas bude zápasit s Raulianem Pauvou. Co od zápasu čekat? Na to se můžete dívat online z pohodlí domova. Jak?

Zdroj: UFC

David Dvořák se již zanedlouho představí ve svém třetím zápase pod hlavičkou UFC. Bude si chtít připsat třetí výhru a nijak se netají tím, že chce zápas konečně ukončit před limitem.

Rodák z Hradce Králové má na svém kontě aktuálně 15 výher v řadě, jedná se o komplexního zápasníka s celkovou bilancí 19-3. Pouze čtyři duely vyhrál na body, osmkrát zvítězil na KO/TKO, sedmkrát na submisi.

Proti němu se postaví pětadvacetiletý Brazilec Raulian Paiva, který má bilanci podobnou jako Dvořák, konkrétně 20-3. Velký je však rozdíl v počtu zápasů, které vyhrál na body. Bylo jich hned 13.

Nutno zmínit, že Paiva si připsal dvě ze svých tří proher pod hlavičkou UFC. V nejprestižnější MMA organizaci na světě prohrál dva ze čtyř soubojů. Poslední dva však vyhrál a vypadá to, že pomalu začíná stoupat výkonnostně i žebříčkově.

Dvořák je jedenáctkou muší váhy UFC, Paiva je hned dvanáctý. Favoritem je však nejen dle sázkových kanceláří v České republice český zápasník. Tentýž názor panuje také na zahraničních serverech.

Dvořák si navíc do zápasu věří. Dle jeho názoru může být Paiva vůbec prvním, koho by mohl v UFC ukončit před limitem. Cíl je tedy jasný a lze očekávat, že se jej bude český zápasník snažit naplnit.

Vše tak nasvědčuje zajímavé podívané, na kterou se můžete dívat i vy! Co pro to udělat?

Registrujte se přes tento odkaz na sázkovou kancelář Tipsport. Následně svůj účet ověřte a proveďte první vklad a vsaďte alespoň 30 korun. Obdržíte bonus 150 korun a můžete sledovat celý zápas.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Jak? Půjdete do live sázek, ve kterých vyberete zápas. Následně na něj kliknete a můžete ho začít sledovat i přímo sázet na live sázky.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.