Spojte se s námi


Premier League

Další trenérská změna v Premier League! Poslední Watford vyhodil Sáncheze Florese

Publikováno

dne

Po Tottenhamu a Arsenalu se k trenérské rošádě odhodlal další z účastníků Premier League. Quique Sánchez Flores skončil na lavičce posledního Watfordu. Na lavičce Hornets vydržel čtyřiapadesátiletý Španěl pouze 85 dní.

Již druhou trenérskou změnu během této sezony učinili představitelé Watfordu. Po osmi ligových kolech, ve kterých klub získal pouze tři body za remízy, skončil Javi Gracia, a byl nahrazen staronovým koučem Quiquem Sánchezem Floresem, jenž poprvé vedl Hornets v sezoně 2015/2016.

Sánchez Flores ovšem opouští Vicarage Road po pouhých šesti odehraných zápasech Premier League, ve kterých sice získal pět bodů, ale odlepit se mu s týmem ode dna tabulky se nepodařilo. Po neúplném 14. ligovém kole ztrácí Watford aktuálně šest bodů na nesestupové pozice, nicméně Everton a Aston Villa mají zápas k dobru.

„Quique je muž vysoké integrity a bylo na něm vidět, jak moc chce být pro klub přínosem, ale naše rozhodnutí ulehčily výsledky,“ řekl předseda Watfordu na Scott Duxbury

„Oznámení nového trenéra je otázkou krátké doby, následující dvě třetiny sezony bude mít naši plnou podporu, aby byly následující měsíce úspěšné,“ stojí dále v oficiálním prohlášení klubu.

Do role favorita na obsazení prázdného manažerského křesla je pasován Chris Hughton, jenž v minulosti trénoval Newcastle United, Birmingham City, Norwich City a pět let vedl Brighton and Hove Albion.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.