Spojte se s námi


Chance Liga

Další informace o příchodu Petera Olayinky do Slavie. Není v Bělehradě šťastný. Kolik sešívaní za bývalého kapitána nabízejí?

Peter Olayinka a jeho rodina nejsou v Bělehradě šťastní. Proto chce nigerijský fotbalista odejít a zájem na jeho příchodu má pražská Slavia. Přečtěte si, kolik za svého bývalého křídelníka sešívaní nabízejí.

Publikováno

dne

Peter Olayinka a jeho rodina nejsou v Bělehradě šťastní. Proto chce nigerijský fotbalista odejít a zájem na jeho příchodu má pražská Slavia. Přečtěte si, kolik za svého bývalého křídelníka sešívaní nabízejí.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Úterní informace o možném návratu Petera Olayinky do Slavie vzbudila pozornost řady fanoušků. Z CZ Běhehrad chce osmadvacetiletý fotbalista odejít především kvůli rodině, která není v Srbsku spokojená. O podrobnostech informuje portál inFotbal.cz.

Na Nigerijce se mají v současné době poptávat dva kluby, jedním z nich je přitom jeho bývalý pražský zaměstnavatel. Problémem je ale ještě dvouletá smlouva a především potom velmi vysoké odstupné v hodnotě šesti milionů eur (150 milionů korun).

InFotbal navíc cituje italský server TMW, podle jehož informací sešívaní přispěchali do Crvené Zvezdy s nabídkou dvou milionů eur (50 milionů korun), což managementu srbského klubu nepřijde adekvátní.

Olayinka získal v Edenu sedm trofejí

„Hráč a jeho celá rodina nejsou v srbském Bělehradě šťastní a tlačí na přestup,“ opakuje server TMW důvody, proč chce bývalý hráč pražské Dukly či belgického Waregemu změnit svoji fotbalovou adresu.

Případný Olayinkův návrat Slavia sondovala už v zimě. Do Srbska přitom někdejší kapitán červenobílých přestoupil teprve před rokem. Jindřichu Trpišovskému se ale jeho bojovnost, lídrovství a hlavně branky v důležitých zápasech nahradit nepodařilo.

„Když jsem přišel, tak jsem říkal, že můj cíl je hlavně být součástí týmu, být prospěšný. Stál jsem hodně peněz, musel jsem to splatit. A taky jsem chtěl slavit úspěchy. Abych tu něco zanechal, aby se o mně po odchodu mluvilo mezi lidmi hezky,“ řekl před rokem Nigerijec.

Svá slova skutečně naplnil, protože se Slavií slavil hned sedm trofejí. Třikrát vyhrál českou ligu stejně jako pohár. K tomu přidal do sbírky i česko-slovenský Superpohár a řadu úspěchů na mezinárodním poli včetně Ligy mistrů.

Po sportovní stránce by tak Olayinkův návrat do Edenu jistě dával smysl. Otázkou ale zůstává výše přestupové částky. Sto padesát milionů Jaroslav Tvrdík z kapsy téměř jistě nevytáhne.

Zdroj: inFotbal.cz, TMW

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.