Spojte se s námi


Chance Liga

Čekají nás dny babího léta a víkend 10. kola HET ligy

Publikováno

dne

Šlágrem kola bude jistě zápas vedoucí Viktorie Plzeň, která zavítá na, snad, vyprodanou Spartu. Silná slova o nutnosti výhry z úst trenéra, vedení i hráčů svědčí o důležitosti tohoto utkání. I plzeňští jsou sebevědomí, střelec Krmenčík připraven, stejně jako stoper Hubník.

Můj typ je, že Sparta nevyhraje a tím si už velmi zkomplikuje boj o titul.

V dalších zápasech hostí Bohemians ostravský Baník s připraveným Barošem a nutností získat body, pro oba. Dno tabulky není daleko a těžko se z něj zvedá. Tady to vidím na remízový rozchod.

Brněnská Zbrojovka hostí Slovácko a bude se snažit, spolu s novým trenérem Pivarníkem o zisk všech bodů. Zde už dno tabulky znají a chtějí mnohem výše. Slovácko nestřílí branky a to rozhodne. Jeden gól a výhra Brna.

Zápas Zlína se zdá být jasným soustem pro “ševce“, ale pozor na Vysočinu, umí překvapit a myslím, že si zásluhou litevského střelce odveze bod a provede překvapení kola.

Zajímavý zápas bude zcela jistě v Olomouci. Rozjetá Sigma, s většinou hráčů ve výborné formě, sice s nejasným startem střelce Chorého, ale s plným regimentem střelců jiných. Jablonci se rozehrál útočník Tecl, ale v mači, kde padne asi hodně gólů, vyhraje Olomouc.

A vyrovnaný zápas se očekává i v Mladé Boleslavi, které to zatím nejde dle představ trenéra Uhrina. Lepší se, ale zde to bude stačit pouze na bod. Zkušená záloha Teplic, v čele s Fillem a Rezkem to zvládne s bodovým ziskem.

Dukla míří do Liberce. Stále se nepotkává s takovou formou, aby vozila body z venkovních zápasů. Potočného levačka bude v akci a Liberec, v mnohem lepší formě, než v loňské sezoně, body nepustí.

Sobotní večer v Karviné asi přiláká plný stadion a pražskou Slávii, nabytou novými, často velmi diskutovanými hráči. Ti se, dle výsledků i výkonu, lépe seznamují s českou ligou a týmem, než podobná parta ve Spartě.

Jistě si budou chtít z Moravy odvézt všechny body a držet se co nejblíže Viktorii a také unikat Spartě. Budou to mít složité, ale body odvezou.

Snad hezké počasí přiláká na stadiony i hodně fanoušků fotbalu a nebudou litovat svých návštěv.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.