Reklama

Čeká Ronalda návrat do Manchesteru? United na něj poslali nabídku

Zdroj: PR Sport – Getty Images

Čas Cristiana Ronalda v Juventusu se nachýlil. Portugalský rodák v bílo-černém dresu musí “odkroutit” poslední rok. Vzhledem k tomu nadešel správný čas řešit Ronaldovu budoucnost. A kdo jiný by si na slavného snajpera měl vzpomenout spíše než Manchester United?

Právě v dresu Manchesteru United se Cristiano Ronaldo ukázal celému fotbalovému světu, právě z tohoto klubu pak v roce 2009 za tehdejší rekordní přestupovou sumu přestupoval do Realu Madrid, kde se následně zapsal do povědomí fanoušků jako jeden z nejlepších útočníků v historii fotbalu.

Někdo by mohl namítnout, že Ronaldo je neperspektivní, vždyť už mu bylo 36 let! Nic by ovšem nebylo dál od pravdy. Držme se pouze jeho poslední štace.

Cristiano Ronaldo v Juventusu hraje od roku 2018. Za tu dobu naskočil do 133 zápasů a zapsal 101 gólů (napříč všemi soutěžemi).

K tomu se letos v létě ukázal na EURU, kde se mu podařilo zapsat několik rekordů – osamostatnil se na prvním místě v historické tabulce střelců (11 gólů) a navíc zapsal gól už na pátém šampionátu.

Samozřejmě nikdo nečeká, že by Ronaldo na Old Trafford odehrál celou příští dekádu. Na druhou stranu, pár let by ve výše předeslané formě stále zvládnout mohl.

United se navíc rozhodli pro výraznější přestavbu týmu a Ronaldo by mohl působit také jako lídr.

První nabídka na Cristiana Ronalda má pochopitelně čistě jenom formální charakter, Manchester United si s ní mapuje terén.

Na druhou stranu, kdyby Red Devils zhodnotili, že se jim Ronaldo do současné koncepce nehodí, tak by nabídku neposílali. Uvidíme, jak se situace dále vyvine.

Zdroj: Sportsmole

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené