Spojte se s námi


Blog

Bývalý střelec Slavie Petar Musa je na odchodu z Benfiky! Nabídky má z Německa, Francie nebo Anglie

Petar Musa, někdejší nejlepší střelec pražské Slavie, bude měnit dres. Z kabiny portugalského mistra se podle Fabrizia Romana může stěhovat do Německa, Francie nebo Anglie.

Publikováno

dne

Petar Musa, někdejší nejlepší střelec pražské Slavie, bude měnit dres. Z kabiny portugalského mistra se podle Fabrizia Romana může stěhovat do Německa, Francie nebo Anglie.

Kolonie z české ligy se pomalu rozpadá. Benfica Lisabon má na své soupisce stále tři borce, kteří prošli pražskou Slavií, ale zanedlouho na ní bude zřejmě figurovat jméno jediné. David Jurásek je na odchodu do Hoffenheimu a Petar Musa zřejmě také zmizí.

Zůstane tak pouze toho času zraněný Dán Alexander Bah. „Zájem má Janov, ale také týmy z Německa, Francie, Anglie a MLS,“ píše ohledně Musy na sociální síti X známý žurnalista Fabrizio Romano.

Nedávno se intenzivně spekulovalo o tom, že by měl chorvatský legionář přestoupit do Unionu Berlín, kde už před třemi lety hostoval. Ve čtrnácti bundesligových duelech tehdy zapsal jednu branku a tři asistence.

Nejlepší ligový střelec v sešívaném dresu

Musa má v týmu osmatřicetinásobného portugalského mistra má za rok a půl na kontě dvanáct ligových branek. Kam tedy zamíří pětadvacetiletý střelec nyní?

Kromě Berlína se mluví také o Serii A, konkrétně o Bologni. Romano se zmiňuje také o týmech z Francie a Anglie, ale také zámořské MLS.

Musa se stal v mistrovském ročník 2019/2020 nejlepším ligovým střelcem v dresu pražské Slavie. O trůn se podělil s také čtrnáctibrankovým Liborem Kozákem, tehdy hráčem Sparty.

Polovinu branek ovšem vstřelil během podzimu v dresu Slovanu Liberec. Kde bude střílet další góly, napoví další dny, možná týdny.

Zdroj: Fabrizio Romano, Benfica Lisabon

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.