Spojte se s námi


Fotbal

Bruno Fernandes je posledním dílem do Solskjaerovi skládačky! S portugalským univerzálem bude Man. United opět top

Publikováno

dne

Ole Gunnar Solskjaer započal v létě velkou přestavbu Manchesteru United s cílem vrátit tento tradiční anglický celek opět do boje o ty nejvyšší příčky a to nejen v Premier League, ale i v Lize mistrů. A nyní do svých řad přivítají v poslední době vynikajícího Bruna Fernandese.

Bohužel Rudé ďábly trápí početná marodka a to především ve středové řadě, když jsou mimo hru Paul Pogba a Scott McTominay. Dohromady tvořili skvělé duo, které dirigovalo hru Manchesteru United.

Až se opět vyléčí a dostanou do formy, budou mít před sebou a nebo vedle sebe, podle toho jakou formaci Solskjaer plánuje, vynikajícího univerzála Bruna Fernandese.

Typ, jakým je portugalský ofenzivní záložník Manchesteru United neskutečně chyběl. K dispozici má sice norský kouč trojici Andrease Pereiru, Juana Matu či Jesseho Lingarda, ovšem všichni tři jsou dobří maximálně na střídání. Pereira podával kvalitní výkony, ale Mata a Lingard by podle mého názoru měli Old Trafford z důvodu nedostačující kvality opustit.

Nyní tak Solskjaer může hrát s rozestavením 4-2-3-1, která je mu nejbližší a právě proto je příchod Fernandese tolik důležitý! Jelikož když nemáte kvalitního hráče na propojení zálohy s útokem, je nemožné dosahovat dobrých výsledků.

Pětadvacetiletý Portugalec je vytrvalý, má skvělou techniku a dokáže i střílet góly. Během letošních 28 zápasů v letošní sezoně jich nastřílel 15. Více gólů zvládl v Manchesteru United v letošní sezoně nastřílet pouze Marcus Rashford, který je momentálně také zraněný!

Pokud tak Pogba na Old Trafford zůstane a s Fernandesem si sednou, tak bude mít Manchester United ve středu hřiště ohromnou kvalitu, kterou již může konkurovat ostatním top klubům a na výsledcích to bude velmi brzy znát!

Jenomže problémem by mohl být již zmíněný odchod Pogby a také velmi častá zranění, která se United drží jako klíště už nejméně tři sezony. Právě Fernandes se ale těší pevnému zdraví, když doposud chyběl zcela výjimečně. Jenomže zátěž v Premier League bude mnohem vyšší, snad se vypořádá i s tím!

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.