Spojte se s námi


La Liga

Aleňá si rýpl do vedení klubu: O změně čísla mi neřekli

Publikováno

dne

Mladičký záložník ve službách Barcelony, Carles Aleňá, se ještě před cestou do Kóbe nechal slyšet, že jeho bývalé číslo 21 bylo Frenkiemu de Jongovi slíbeno ještě před jeho příchodem, aniž by mu někdo dal vědět.

Carles Aleňá vcelku překvapil svým vyjádřením při pobytu barcelonského áčka v Japonsku, když řekl, že se jeho číslo z minulé sezony nabízelo nové posile bez upozornění či předchozího dotazu. „Slíbili mu jej a mě nic neřekli. Frenkie je dobrý kluk a skromný,“ tvrdil jednadvacetiletý hráč.

Věděl jsem, že chtěl číslo 21 a bylo to něco mezi jím a mnou. Rád bych ale dostal zprávu od vedení, protože ti mu to číslo slíbili a nedali mi vědět. On byl pokorný – požádal mě o něj a já mu jej dal, protože to bylo ze sentimentálního důvodu,“ dodával Aleňá.

A pokračoval: „Necítím se z toho dobře, protože jsem se ke klubu vždy choval dobře a máme dobrou komunikaci mezi sebou. Stačilo mi poslat zprávu.

Po tomto komentáři se ještě Aleňá vyjádřil ke své osobní situaci v kádru. „V mém druhém roce s hlavním týmem chci udělat krok kupředu, dělat to, o co mě požádá trenér a bojovat o to, být v základní sestavě. V mém zájmu je zůstat a mluvil jsem o tom s vedením i trenérem. Nebudu odcházet, jsem v největším klubu na světě. Kouč chce, abych udělal další krok a já cítím jeho důvěru,“ prozradil rodák z Mataró.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.