Spojte se s námi


Evropská liga

AC Milán jede do Rijeky bez několika opor

Publikováno

dne

V zítřejším posledním zápase základní skupiny EL – konkrétně skupiny D, jede AC Milán na hřiště Rijeky. Zatímco AC Milán má postup jistý, domácí HNK Rijeka má ještě šanci na postup. Byť je šance relativně velmi malá.

Aby Rijeka postoupila musí v tomto zápase brát tři body. Ani to nemusí stačit. V souběžně hraném utkání mezi Austrií Vídeň a AEK Athény musí domácí zvítězit. Ani to ještě samo o sobě nestačí. V tomto případě by měla Rijeka a Athény (stejně jako Austria) stejně bodů a rozhodovalo by skóre, keré není pro Rijeku příliš příznívé. Zatímco má Rijeka skóre -3, tak Athény +1. Teoretickou šanci má samozřejmě i Austria, ale ta má skóre -7.

Rijece může k požadovanému výsledku pomoci fakt, že kouč AC Milán – G. Gattuso nenominoval pro tento zápas hned několik opor. Jmenovitě Kessié, Rodriguez, Donnarumma, Kalinič, Suso, Bonaventura. Šanci tak dostanou jiní hráči, jako např. Cutrone, Locatelli či Calabria.

Sázkařsky je zápas zajímavý. Bez opor a pořádné motivace si rád zahraji za menší vklad výhru domácích, pojištěnou v DC, DNB či AH 0.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.