10 nejlepších Čechů ve FIFĚ 20, kolik z nich má board kartu?

EA Sports v pondělí zveřejnila 100 nejlepších karet, mimo to ale i žebříčky hráčů z jednotlivých zemí. Dnes si představíme deset nejlepších Čechů ve FIFĚ 20.

Embed from Getty Images

10. místo – Jan Bořil (76) 

Honza si po další skvělé sezóně vybojoval hodnocení 76. Stejný rating má i Dočkal, Gebre Selassie a Darida, ti se ale do první desítky nevešli. Jeho karta rozhodně není nehratelná a na wing-beka je naprosto ideální.

78 na rychlosti stačí, na obránce má i slušné nahrávky, driblink a střelu a ke všemu sílu 82. I bránění 74 je na útočného beka dobré. V českém týmu může být top.

9. místo – Vladimír Coufal (76)

Vladimír Coufal má velice podobnou kartu. Na rychlosti má 77, driblink, střelu i nahrávku má na krajního beka dostačující. Na bránění má sice jenom 72, to ale kompenzuje slušná síla, kterou má ohodnocenou osmdesáti.

8. místo – Patrik Schick (76)

Jeho nejlepším atributem bude driblink, ten má ohodnocený osmdesáti. Jeho karta ale nebude hratelná, a to kvůli rychlosti – 71. Střela 73 také není zrovna nejlepší.

Na útočníka má naopak poměrně slušné nahrávky a ve hře bude asi nejhratelnějším Čechem. Síla 64 je takový průměr, ale postupnými inform kartami se může dostat na vyšší level.

7. místo – Marek Suchý (77)

Nejlepší český stoper ve hře nemá úplně špatnou kartu. 68 rychlost sice není moc, do starter teamu ale dostačující. I dva defenzivní atributy má solidní, bránění 76 a síla 78.

6. místo – Tomáš Koubek (77)

První z brankářů v dnešním seznamu se nachází na šestém místě. Po přestupu do Německa má dost slušnou kartu, nejlepší má reflexy a skákání, oboje po 78. I všechny tři zbylé atributy má nad 71.

5. místo – Antonín Barák (77)

Ani tato karta nebude příliš hratelná, opět kvůli rychlosti. Na středního záložníka má dobré střely – 73, jeho největší zbraní je ale driblink a nahrávky, oboje má ohodnocené 76.

4. místo – Tomáš Souček (79)

Tomáš může být ze začátku nečekaný beast. Dostal totiž velký upgrade na rychlosti, která se mu dostala až na sympatických 70. Driblink i nahrávky má nad 72, což je OK.

Na střelbě má 68, to taky není nejhorší, k tomu bude mít dobré penalty. Jeho největší zbraň je ale síla – 82 a to do začátku není vůbec špatné. Bránění mu také nedělá problém, což EA ocenila devětasedmdesáti.

3. místo – Pavel Kadeřábek (80)

Jeho karta je typologicky dost podobná Coufalově. Na rychlosti má taky 77, střelu má prachbídnou, to ale kompenzuje solidní driblink – 74 a nahrávky – 75. Stejně má i na bránění, jeho nejlepší atribut je ale síla, kterou má na skvělých jednaosmdesáti.

2. místo – Tomáš Vaclík (81)

Druhé i první místo obsadili brankáři. Na druhém se umístil brankář Sevilly, Tomáš Vaclík. Má výborné reflexy – 85, také skákání – 82 a i ostatní atributy ideální pro La liga starter team.

1. místo – Jiří Pavlenka (84)

První místo a opět brankář. Exslávistický a exostravský gólman patří k nejlepším v Bundeslize. Hodnocení 84 z něj dělá jedinou board kartu ze všech Čechů.

Stejně jako Vaclík má nejlepší reflexy – 88 a skákání – 86. Jeho slabší kicking vylepší případný chemistry style a právě Pavlenka může být ideálním brankářem do beast týmu z německé ligy.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Seznam 10-ti nejlepších Čechů…. No sice je to seznam 10 hráčů, to nepopírám ale pokud mají stejné hodnocení ( 76, 77 ) jedná se o jednu pozici, pro více hráčů… Takže tam chybí pozice 7,8,9 a 10 další článek matoucí svým názvem, stejně jako článek “nejsilnější hráči ve Fife20” a ve článku řešíte výšku… Místní redaktoři by se asi měli zamyslet nad tím jaké pytloviny tu píši…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.