10 nejlepších Čechů ve FIFĚ 20, kolik z nich má board kartu?

EA Sports v pondělí zveřejnila 100 nejlepších karet, mimo to ale i žebříčky hráčů z jednotlivých zemí. Dnes si představíme deset nejlepších Čechů ve FIFĚ 20.

Embed from Getty Images

10. místo – Jan Bořil (76) 

Honza si po další skvělé sezóně vybojoval hodnocení 76. Stejný rating má i Dočkal, Gebre Selassie a Darida, ti se ale do první desítky nevešli. Jeho karta rozhodně není nehratelná a na wing-beka je naprosto ideální.

78 na rychlosti stačí, na obránce má i slušné nahrávky, driblink a střelu a ke všemu sílu 82. I bránění 74 je na útočného beka dobré. V českém týmu může být top.

9. místo – Vladimír Coufal (76)

Vladimír Coufal má velice podobnou kartu. Na rychlosti má 77, driblink, střelu i nahrávku má na krajního beka dostačující. Na bránění má sice jenom 72, to ale kompenzuje slušná síla, kterou má ohodnocenou osmdesáti.

8. místo – Patrik Schick (76)

Jeho nejlepším atributem bude driblink, ten má ohodnocený osmdesáti. Jeho karta ale nebude hratelná, a to kvůli rychlosti – 71. Střela 73 také není zrovna nejlepší.

Na útočníka má naopak poměrně slušné nahrávky a ve hře bude asi nejhratelnějším Čechem. Síla 64 je takový průměr, ale postupnými inform kartami se může dostat na vyšší level.

7. místo – Marek Suchý (77)

Nejlepší český stoper ve hře nemá úplně špatnou kartu. 68 rychlost sice není moc, do starter teamu ale dostačující. I dva defenzivní atributy má solidní, bránění 76 a síla 78.

6. místo – Tomáš Koubek (77)

První z brankářů v dnešním seznamu se nachází na šestém místě. Po přestupu do Německa má dost slušnou kartu, nejlepší má reflexy a skákání, oboje po 78. I všechny tři zbylé atributy má nad 71.

5. místo – Antonín Barák (77)

Ani tato karta nebude příliš hratelná, opět kvůli rychlosti. Na středního záložníka má dobré střely – 73, jeho největší zbraní je ale driblink a nahrávky, oboje má ohodnocené 76.

4. místo – Tomáš Souček (79)

Tomáš může být ze začátku nečekaný beast. Dostal totiž velký upgrade na rychlosti, která se mu dostala až na sympatických 70. Driblink i nahrávky má nad 72, což je OK.

Na střelbě má 68, to taky není nejhorší, k tomu bude mít dobré penalty. Jeho největší zbraň je ale síla – 82 a to do začátku není vůbec špatné. Bránění mu také nedělá problém, což EA ocenila devětasedmdesáti.

3. místo – Pavel Kadeřábek (80)

Jeho karta je typologicky dost podobná Coufalově. Na rychlosti má taky 77, střelu má prachbídnou, to ale kompenzuje solidní driblink – 74 a nahrávky – 75. Stejně má i na bránění, jeho nejlepší atribut je ale síla, kterou má na skvělých jednaosmdesáti.

2. místo – Tomáš Vaclík (81)

Druhé i první místo obsadili brankáři. Na druhém se umístil brankář Sevilly, Tomáš Vaclík. Má výborné reflexy – 85, také skákání – 82 a i ostatní atributy ideální pro La liga starter team.

1. místo – Jiří Pavlenka (84)

První místo a opět brankář. Exslávistický a exostravský gólman patří k nejlepším v Bundeslize. Hodnocení 84 z něj dělá jedinou board kartu ze všech Čechů.

Stejně jako Vaclík má nejlepší reflexy – 88 a skákání – 86. Jeho slabší kicking vylepší případný chemistry style a právě Pavlenka může být ideálním brankářem do beast týmu z německé ligy.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Seznam 10-ti nejlepších Čechů…. No sice je to seznam 10 hráčů, to nepopírám ale pokud mají stejné hodnocení ( 76, 77 ) jedná se o jednu pozici, pro více hráčů… Takže tam chybí pozice 7,8,9 a 10 další článek matoucí svým názvem, stejně jako článek “nejsilnější hráči ve Fife20” a ve článku řešíte výšku… Místní redaktoři by se asi měli zamyslet nad tím jaké pytloviny tu píši…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Václav Černý opět mění působiště! Z Utrechtu odchází hostovat do Twente

Před rokem Václav Černý nadobro a nenávratně opustil slavný Ajax Amsterdam, v němž se navzdory slibným předpokladům i kvůli častým zdravotním komplikacím...

Manchesteru City byl snížen trest za porušení finanční fair play a v příští sezoně může hrát Ligu mistrů

Všichni příznivci Manchesteru City si mohou oddechnout. Jejich miláčci budou moci v následující sezoně hrát Ligu mistrů. To před malou chvílí potvrdila...

Strůjce úspěchu Liverpoolu? Trenér na auty! Inspirovala se i Slavia

Liverpool prožívá nejlepší období za dlouhou dobu. V minulé sezoně vyhrál Ligu mistrů a titul v Premier League mu unikl jen o...