Spojte se s námi


Fotbal

Zrychlete díky PUMA ULTRA 5 ULTIMATE & CARBON

Globální značka PUMA uvádí nové kopačky PUMA ULTRA 5 ULTIMATE a PUMA ULTRA 5 CARBON. Obě verze ULTRA 5 jsou již k vidění na hřišti při vyřazovacích zápasech Eura a Copa América. Vybraní hráči tak s novými ULTRA 5 získali extra výhodu do závěrečných bojů dvou z nejvýznamnějších turnajů.

Publikováno

dne

Globální značka PUMA uvádí nové kopačky PUMA ULTRA 5 ULTIMATE a PUMA ULTRA 5 CARBON. Obě verze ULTRA 5 jsou již k vidění na hřišti při vyřazovacích zápasech Eura a Copa América. Vybraní hráči tak s novými ULTRA 5 získali extra výhodu do závěrečných bojů dvou z nejvýznamnějších turnajů. Z českých hráčů je v současnosti obouvá například Patrik Schick.

Svou novou edicí ULTRA 5 posouvá PUMA hranici rychlosti na další stupeň. Kromě rychlosti pak hráči jistě ocení i zbrusu novou podešev SPEEDSYSTEM a design kolíků FastTrax, při jejichž vývoji PUMA využila roky zkušeností z motorsportu.

Podrážka SPEEDSYSTEM z pružného materiálu umožní hráčům bleskurychlou akceleraci a díky inovativnímu designu kolíků FastTrax mohou sprintovat či brzdit rychleji než jejich protihráči. Pro rychlé změny směru a pro maximální stabilitu využívá ULTRA 5 zcela nový nosný rám PWRTAPE SQD určený ke stabilizaci chodidla uvnitř boty, aniž by přitom byla omezena hráčova hbitost a pohyblivost.

„Po velkém úspěchu ULTRA 5 CARBON Launch edition uvádíme novinky ULTRA 5 ve verzi ULTIMATE a CARBON. Obě využívají zcela novou konfiguraci kolíků, které hráčům pomohou zrychlit pohyb nebo naopak rychle zabrzdit.

Moderní hra potřebuje vysokou rychlost na krátkou i dlouhou vzdálenost a ve všech směrech. FastTrax integrují klíčové poznatky z akademického výzkumu a studií trakce, aby poskytovaly větší kontakt nohy s povrchem při zrychlování či brzdění,” vysvětluje k ULTRA 5 Dominique Gathier, Senior Director Product Line Manager produktové řady Teamsport Footwear.

„Nový patentovaný design podešve SPEEDSYSTEM kombinuje vysoce výkonný vláknitý materiál s vnější patou a revolučním systémem kolíků, díky tomu je dosažena maximální návratnost energie při zrychlení. Tři čepy na patě zlepšují brzdění, protože když jsou zadní čepy blíže ke středové linii, dochází k vyšší trakci, “ dodává Gathier.

„Hlavní rozdíl mezi edicemi je, že verze CARBON má celokarbonovou desku, což z ní dělá nejrychlejších obutí. Podešev SPEEDSYSTEM na ULTRA 5 CARBON je vyrobena z plných uhlíkových vláken, díky čemuž je o 32 % pružnější než nekarbonová verze, hráčům tak umožňuje změnit směr dříve, než obránce stihne zareagovat,” dodáváRomain Girard, Senior Director Innovation.

kopacky PUMA ULTRA 5 ULTIMATE & CARBON spodek
Zdroj: Puma

PUMA již dříve používala karbon v kopačkách, ale u nových ULTRA 5 implementovala materiál jiným způsobem. Značka se tak inspirovala další oblastí, ve které působí – motorsportem.

Karbon je totiž jedním z nejvýbušnějších a nejlehčích materiálů, který se používá v nejrychlejších vozech na světě díky jeho neuvěřitelné nízké hmotnosti a rychlosti. PUMA u ULTRA 5 Carbon změnila vzor tkaní a směr vláken, aby vytvořila jedinečnou aplikaci materiálu, která poskytuje ještě rychlejší třecí plochu.

PUMA nabízí i užší dámský střih s tvarem přizpůsobeným anatomii ženského chodidla. ULTRA 5 je navržena pro zvýšení pohodlí a výkonu sportovkyň. Dámský střih ULTRA 5 kombinuje nejnovější technologii ULTRA, jako je podešev SPEEDSYSTEM a design kolíků FastTrax.

ULTRA 5 CARBON jsou dostupné u R-Gol.com a na www.puma.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.