Změna plánu? Vémola chce v Německu zápasit v těžké váze!
Karlos Vémola je po operaci a nyní by se měl postupně dostávat zpátky do tréninkové fáze. I kvůli jeho zdraví promotér Ondřej Novotný nechtěl jeho návrat uspěchat, Terminátor ale počítá s turnajem v Německu a dokonce by chtěl zápas v těžké váze!


Karlos Vémola je po operaci a nyní by se měl postupně dostávat zpátky do tréninkové fáze. I kvůli jeho zdraví promotér Ondřej Novotný nechtěl jeho návrat uspěchat, Terminátor ale počítá s turnajem v Německu a dokonce by chtěl zápas v těžké váze!
Delší pauza pro regeneraci? Té Vémola říká rázné ne! Jeden z nejznámějších tuzemských sportovců nechce čekat na konec roku a rád by si dal jeden zápas ještě dříve.
Ačkoliv byl Ondřej Novotný proti, Vémola si zřejmě dupnul a bude zápasit na říjnovém turnaji v Německu. Ovšem ne ve střední váze, dokonce ani v polotěžké.
Utkat by se totiž měl v těžké váze a dokonce si již našel soupeře, se kterým by se rád utkal. Tím je Hatef Moeil, vysoký šestatřicetiletý Němec se sérií 12:4.
“Budu zápasit s kýmkoliv. Pokud mi to lidé nevěří, tak jim to dokážu tak, že půjdu do těžké váhy. Je mi to u prdele. Klidně je porazím úplně všechny. Rozhodně si nebudu nijak vybírat. Věřím, že je v Německu jednička.
V říjnu bude další akce v Německu. Je to nejlepší borec v divizi, je těžší, budí respekt, ale vždy to není o tom, jak moc pes štěká, ale jak kouše a já umím sakra kousat. Klidně si to s ním dám.
Pokud si lidé myslí, že si vybírám soupeře, tak si nemůžu vybrat nikoho horšího, než je 120 kilový týpek, který ničí jednoho soupeře za druhým. I přesto bych si to s ním dal. Lidé pak nebudou moct říct, že si vybírám soupeře,” řekl Vémola v rozhovoru pro OKTAGON Hype.
Zdroj: MMA Shorties
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












