Spojte se s námi


Ostatní

Zlato z mistrovství Evropy juniorů pro Lindu Záděrovou

Publikováno

dne

Velkého úspěchu se dostalo Lindě Záděrové, která vyrostla na Moravské Slavii a ještě donedávna také reprezentovala její barvy. Z červencového mistrovství Evropy juniorů a kadetů, které se letos konalo v Bělehradě a Srbsku, si totiž odvezla zlato ze čtyřhry juniorek.

Dlouhodobě sehraný pár, který tvoří Linda se svojí chorvatskou kamarádkou Hanou Arapovičovou, si tak připisuje dosavadně největší úspěch.

Není to však úspěch ojedinělý, jelikož už spolu vybojovaly 2 bronzové medaile na předchozích šampionátech. Nyní se jim však konečně podařilo dojít až na ten stupínek nejvyšší.

Jejich letošní dominance na ME lze doložit výsledky, kdy v 6 zápasech, které musely holky vyhrát, aby se staly mistryněmi, ztratily pouze 3 sety, přičemž semifinále a finále vyhrály jednoznačně 3:0.

Jedná se tak o první zlato z juniorské kategorie na ME po dlouhých osmnácti letech. Tehdy se to v roce 2004 v Budapešti podařilo ve smíšené čtyřhře Kačce Pěnkavové.

Je to tedy obrovský úspěch, na který dosáhla rodačka ze Silůvek!

Autor: Petr Bíza

 

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.