Ze Slavie do Spojených arabských emirátů! Taras Kačaraba má půl roku před koncem smlouvy lákavou nabídku
Taras Kačaraba působí v české lize už sedmou sezonu. Ve Slavii už ale prostor na hřišti nedostává a aktuálně mu zbývá poslední půlrok ze smlouvy. Slavia tak hledá možnosti jeho prodeje a nyní jedna přišla. A nutno říci, že finančně zajímavá.

Taras Kačaraba působí v české lize už sedmou sezonu. Ve Slavii už ale prostor na hřišti nedostává a aktuálně mu zbývá poslední půlrok ze smlouvy. Slavia tak hledá možnosti jeho prodeje a nyní jedna přišla. A nutno říci, že finančně zajímavá.
Taras Kačaraba přišel do české ligy v únoru roku 2018. Tehdy si jej vzal Slovan Liberec na hostování z Šachťaru Doněck a po půl roce jej odkoupil natrvalo.
Mladý Ukrajinec byl stabilním členem základní sestavy každou sezonu a v lednu roku 2021 se jej rozhodla angažovat Slavia. Ta taktéž prvně zvolila cestu hostování a vzhledem ke spokojenosti s jeho výkony jej následně odkoupila.
Na jaře pravidelně hrál, prostor dostával i další dvě sezony. Avšak v té aktuální jsme jej v lize na hřišti viděli pouze jednou, a to v říjnu v domácím utkání se Slováckem, které Slavia vyhrála 2:0.
Většinu času trávil na tribuně, čas od času ale zamířil alespoň na lavičku. Jeho konec smlouvy se nezadržitelně blíží a Slavia si uvědomuje, že má poslední šanci na jeho zhodnocení.
I proto řeší možné nabídky a zdá se, že se našla jedna ideální pro všechny strany. O Kačarabu má totiž zájem tým ze Spojených arabských emirátů, kde je fotbal, stejně jako v Saúdské Arábii, na vzestupu.
Tím týmem je FC Baniyas, jehož název asi nikomu ze čtenářů nic neřekne. Vlastně ani nemá jak, tento tým se aktuálně nachází v klidném středu tamní ligové soutěže a nijak nevyniká.
Hrají v něm povětšinou domácí fotbalisté, v sestavě posledního utkání jsme mohli vidět i dva Brazilce, Srba, Albánce či Malijce. Narozdíl od Saúdské Arábie se ale nejedná o nijak známá jména. Trenérem je Slovinec Darko Milanič.
Zdroj: X, SK Slavia Praha
-
Chance Liga
Je hotovo! Sparta odpálila přestupovou bombu, do Prahy míří po Irvingovi se Sonnem další posila z top ligy
-
Fotbal
Zafeiris v Řecku? Šeď, průměr a zklamání
-
HokejČeské hokejistky bude ve čtvrtfinále čekat tým z Evropy, poslední zápas překvapení nepřinesl
-
Ostatní sporty
Martina Sáblíková na ZOH 2026: Legenda se loučí, vše komplikuje nemoc











