Z třetí turecké ligy do Příbrami? Středočeský klub zkouší dva záložníky
Chtějí posílit kádr, a tak se rozhodli zkusit dva turecké fotbalisty. S hráči Příbrami se připravují Aydin Yilmaz, který prošel slavným Galatasarayem, a také Erdi Sehit. Oba to jsou záložníci a měli by zasáhnout do sobotního zápasu zimní Tipsport ligy s Jabloncem.

Pro českého fanouška se jedná o neznámá jména. Jednatřicetiletý Yilmaz ale má za sebou poměrně dobrou kariéru. Pětkrát vyhrál s Galatasarayem tureckou nejvyšší soutěž, celkem za slavný klub odehrál 141 zápasů a vstřelil 11 gólů. Na krajního záložníka to ale není moc dobrá vizitka.
Kromě istanbulského celku hrál také za Demirspor, Kasimpasu, Eskisehirspor, Basaksehir a naposledy za třetiligový Sakaryaspor. Právě v tomto celku na konci loňského roku skončil a hledal si nové angažmá.
Naopak střední záložník Erdi Sehit je stále na začátku své kariéry. I on skončil v Sakaryasporu, jehož je odchovancem. Prošel si mládeží ve Fenerbahce a za áčko si připsal i dva starty v tureckém poháru. Nejvíce startů (21) si ale připsal za Tavsanli Linyitspor ve třetí turecké lize.
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd
-
Fotbal
Kúdela by letěl hned? Infantino po kauze Viníciuse prosazuje pravidlo, které změní fotbal












