Více
  Novinky eSports Výborné karty De Bruyneho i Pépého! Kdo další je v novém Týmu...

  Výborné karty De Bruyneho i Pépého! Kdo další je v novém Týmu týdne?

  -

  Je zde druhý TOTW moments tým. V něm najdeme řadu parádních karet jako De Bruyneho nebo Pépého. Zajímavé pak je, že v týmu najdeme dva hráče se jménem Funes Mori.

  Zdroj: fifaultimateteam.it

  Nejlepší kartu má Kevin de Bruyne. Belgický středopolař má výbornou střelu – 93, nahrávku – 96 i driblink – 92, na ofenzivního záložníka je i poměrně rychlý – 82. Velkou výhodou je pětihvězdičková slabá noha.

  I karta Koulibalyho je parádní. Rychlost 74, síla 90 a bránění 91, to jsou vynikající atributy této svalnaté hory. Nevýhodou může být neohrabanost, ale ta na stoperovi tolik nevadí.

  Nicolas Pépé se též může chlubit pěknou kartičkou. 95 rychlost, 88 střela a 90 driblink, to jsou náramné statistiky. Minusem je tříhvězdičková slabá noha, jak se jedná o pěkný kus.

  Karta Nainggolana se dá použít všude v záloze. Kromě rychlosti má všechny atributy nad 83, konkrétně bránění a driblink – obojí 87, sílu – 86, nahrávky – 84 a střelu – 85. Do Serie A týmu ideální.

  Na závěr stojí za zmínku Iňaki Williams z Bilbaa. Španělský hroťák se může chlubit 96 rychlostí a 86 střelou, driblinkem i sílou. Jediným minusem je opět tříhvězdičková slabá noha.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  Saviola: Martínez perfektně pasuje do Barcelony

  Před čtyřmi lety dal Javier Saviola sbohem profesionálnímu fotbalu a od té doby se schoval do ústraní. Deník AS mu ale nyní...

  Bartomeu chce napříč současné situaci podniknout revoluci ve vedení Barcelony

  Prezident barcelonského velkoklubu Josep Maria Bartomeu žádá i navzdory koronavirové pandemii rezignaci několika důležitých členů vedení celku a mezi ohroženými je i...

  Rousaud: Ve skandálu Barcagate byly nesrovnalosti ve fakturách, taková je realita

  Barcelonský viceprezident Emili Rousaud, jehož demisi si přeje Josep Maria Bartomeu, ostře zkritizoval současného bosse Barcelony a rovněž potvrdit, že většina vedení...