VRFC aneb budoucnost fotbalové virtuální reality

VRFC je první fotbalová hra, vytvořená pro virtuální realitu, u které nesedíte pouze jenom s ovladačem na gauči, ale sám sebe přenesete na hřiště, kde si můžete zahrát fotbal s ostatními.

vrfc virtualni realita fotbal hrac
Zdroj: vrfcgame.com

Hra VRFC ještě rozhodně nebude konkurovat hře FIFA od EA GAMES, ale postupem času z těchto nových technologií pravděpodobně vzejde nejhranější fotbalová hra na světě.

Místo toho, abyste celé dny proseděli na gauči, po x hodinách hraní necítili prsty, tak se budete hýbat a mít pocit, že jste součástí hry. Budete si moc nahrávat s Messim nebo bránit po boku Ramose, to vše bude jistě jednou naše denní realita.

vrfc virtualni realita fotbal
Zdroj: vrfcgame.com

Čeho se ale od VRFC dočkáme nyní?

Jde o hru, která vás přenese z vašeho pokoje přímo na hřiště, po kterém budete běhat s balónem, nahrávat si s ostatními a střílet góly. VRFC může hrát až 8 hráčů.

Hra je dostupná na Playstation VR, HTC Vive a Oculus Rift. Hráči navíc budou mít možnost spojit se dohromady ze všech tří konzolí a chatovat spolu.

Hra vyšla letos v únoru a nedá se od ní očekávat, že by se z ní stala masová záležitost, přeci jenom je tu spousta faktorů, které tomu brání. Ovšem postupem času se bude tato virtuální realita zdokonalovat a předčí tu, kterou známe dnes. To je pouze otázka času.

Je velmi pravděpodobné, že v několika následujících letech se samo EA GAMES pustí do vývoje (jestli už tak neudělali) takovéto virtuální reality a opět odstartuje boj, který se odehrával v minulých letech: FIFA vs PES.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?