VIDEO: Trossard vstřelil jediný gól 1. poločasu a Arsenal míří za 3 body
Arsenal vede po 1. poločase nad Chelsea 1:0. Jedinou gólovou střelu si připsal Leandro Trossard. Chelsea se snaží dobývat branku Arsenalu, Raya je však zatím významně proti. 2. poločas nabídne strhující podívanou.

Arsenal vede po 1. poločase nad Chelsea 1:0. Jedinou gólovou střelu si připsal Leandro Trossard. Chelsea se snaží dobývat branku Arsenalu, Raya je však zatím významně proti. 2. poločas nabídne strhující podívanou.
Chelsea před zápasem vypadla hvězda týmu Cole Palmer, anglický záložník netrénoval před zápasem kvůli nemoci, která ho nakonec nepustila ani do zápasu. Dále vypadl i Melo Gusto.
Arsenal vstoupil do zápasu jednoznačně lépe. Hned ve 4. minutěse trefil Trossard. Belgický křídelník se prosadil po nahrávce Declana Rice. U gólu nebude mít čisté svědomí brankář Petrovič.
Ve středu pole si skvěle vyhověli domácí středopolaři, Rice putoval ze středového kruhu až na vápno zcela sám a zakončující Trossard měl na střelu také dostatek času.
Pro Belgičana jde o 2. gól ve 2 zápasech po sobě, o víkendu se totiž prosadil i proti Wolves. Celkem šlo už o jeho 10. gól v současné sezoně.
Arsenal diktoval tempo hry a do dalších šancí se dostával především Havertz. Hned v 10. minutě ještě volil nahrávku, kterou však zastihla hostující obrana.
V polovině poločasu už volil střelu a skvěle zasáhl Petrovič. Hosté ze hry nic moc nemají a hrozí především z rychlých protiútoků. Největší hrozbou je Jackson.
David Raya se však v bráně nenudí, španělský brankář musel likvidovat několik střel Chelsea, které byly velmi nepříjemné. Především hlavička Jacksona.
Zdroj: Premier League
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů












