VIDEO: Obrovský zkrat brankáře Teplic! Grigar po inkasované brance nakopl Kušeje a musel do sprch
Liga zavítala na naše stadiony a televizory tentokrát nezvykle uprostřed týdne. Pardubice porazily Slovácko, Teplice sahaly po třech bodech, avšak inkasovaly v závěru. Navíc přišly o brankáře Tomáše Grigara, který neudržel nervy.


Liga zavítala na naše stadiony a televizory tentokrát nezvykle uprostřed týdne. Pardubice porazily Slovácko, Teplice sahaly po třech bodech, avšak inkasovaly v závěru. Navíc přišly o brankáře Tomáše Grigara, který neudržel nervy.
Teplice bojují o záchranu a s Mladou Boleslaví málem získaly všechny tři body. Vedení jim vystřelil pokutovým kopem Matěj Hybš.
Nakonec z toho ale bohužel pro Severočechy byl pouhý bod, jelikož pouhou minutu před koncem zápasu vyrovnal skóre David Šimek.
Oba týmy si tak body rozdělily a Teplice mohou pouze litovat toho, že ještě chvilku nevydržely. Výrazně by tím zvýšily své šance na udržení.
Ovšem inkasovaný gól nebyl jedinou kaňkou. Po gólu totiž obdržel červenou kartu brankář a kapitán v jedné osobě – Tomáš Grigar.
Ten neudržel nervy a nakopl Vasila Kušeje, který se mu vysmíval do očí. Tímto zkratem ale zkušený gólman svému týmu opravdu ublížil.
Přeci jen si několik zápasů nezahraje a změna v brance je vlastně to poslední, co aktuálně Teplice potřebují. Místo něj se tak do branky vrátí nejspíše podzimní jednička Filip Mucha.
Zdroj: Fortuna liga
-
Chance Liga
Tohle si dovolit nemůže. Grimaldo neuposlechl Priskeho a následovala hádka
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












