Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Nizozemsko se proti Francii dostalo do vedení, rozhodčí gól odvolal. Fanoušci se neshodují v tom, zda situaci vyhodnotil správně

Nizozemsko šlo v zápase s Francií do vedení, díky kterému by mělo jistotu postupu ze skupiny. Trefa Xaviho Simonse ale nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení spoluhráče. Na sociálních sítích nepanuje shoda ohledně rozhodnutí.

Publikováno

dne

Nizozemsko šlo v zápase s Francií do vedení, díky kterému by mělo jistotu postupu ze skupiny. Trefa Xaviho Simonse ale nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení spoluhráče. Na sociálních sítích nepanuje shoda ohledně rozhodnutí.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Francie v úvodním zápase mistrovství Evropy porazila Rakousko 1:0, když jí k tomu vlastním gólem pomohl Maximilian Wober. Ve druhém zápase už tedy hrála o jistotu postupu do osmifinále.

Druhým soupeřem bylo Nizozemsko, které taktéž v prvním zápase vyhrálo, a to nad Polskem. Oběma týmům teoreticky stačí remíza a dlouho se zdálo, že k ní opravdu dojde.

První šanci mělo Nizozemsko hned v první minutě, Jeremie Frimpong ale svůj únik neproměnil. Krátce poté reagovala i Francie, jenomže Antoine Griezmann svou šanci neproměnil.

Největší šanci prvního poločasu měl Adrien Rabiot, ten však místo střely zvolil nahrávku a Griezmann neměl šanci zareagovat. Francouzi se trápili i ve druhém poločase a nakonec skórovali Nizozemci.

V 69. minutě se dostal k dorážce Xavi Simons a přesnou ranou rozvlnil síť. Nizozemci se radovali, ale poté došlo ke kontrole s videem. Ta trvala nezvykle dlouho a výsledek pro Oranjes nebyl ideální.

Rozhodčí po kontrole s videem gól zrušil, jelikož brance předcházel ofsajd. Zápas tak pokračoval za bezgólového stavu a do konce zbývalo necelých 20 minut.

Situace se řeší na sociálních sítích a společnost se neshodne na tom, zda rozhodčí situaci vyhodnotil správně. Nizozemsku to ale gól nevrátí.

Zdroj: UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.