Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Arsenal přežil dvojí smrt. Galeno střílel všude krom do brány

Opatrný úvod prvního osmifinále Ligy mistrů mezi Arsenalem a Portem rozjela neproměněná velká šance domácích. Brazilec Galeno odmítl svůj tým poslat do vedení. Po 35 minutách je skóre v Portugalsku bezbrankové.

Publikováno

dne

Opatrný úvod prvního osmifinále Ligy mistrů mezi Arsenalem a Portem rozjela neproměněná velká šance domácích. Brazilec Galeno odmítl svůj tým poslat do vedení. Po 35 minutách je skóre v Portugalsku bezbrankové.

Vstup do utkání byl z obou stran opatrný, týmy spolu bojovaly o střed pole. První pořádná šance přišla až v polovině první 45minutovky. Do centru z pravé strany se z voleje opřel Galeno a orazítkoval břevno.

Dvě zahozené tutovky

Vzhledem k tomu, že šlo o střelu z malého vápna, byla to gólová šance. Brazilský rychlík každopádně dostal druhou šanci, z voleje ale poloodkrytou bránu trestuhodně minul. Arsenal přežil dvojitou tutovku.

Porto přesto může zatím těšit, že drží Gunners na uzdě. Po 35 minutách je skóre nerozhodné a Arsenal neměl jedinou pořádnou šanci. Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na Nova Sport 4.

Čekal se ofenzivnější průběh

Oba týmy šly do osmifinále Ligy mistrů v odlišném rozpoložení. Porto není tak dominantní jako minulé sezóny, v lize je s odstupem za lisabonskými Sportingem a Benficou až třetí a vyhrálo jediné z minulých tří utkání.

Naopak Arsenal poprvé v klubové historii vyhrál prvních pět ligových zápasů kalendářního roku. Zároveň předchozí dvě venkovní utkání zvládl s 11 vstřelenými góly – West Hamu nadělil kanára (6:0) a Burnley schytalo pětku (5:0).

Síly vyrovnávala jednak dlouhodobá domácí síla, zároveň i větší pohárové zkušenosti z posledních let. Gunners mají stále mladý kádr, minulé sezóny hráli jen Evropskou ligu, zatímco Porto postupuje pravidelně do osmifinále LM.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.