Reklama

Velká revoluce v herní sérii FIFA! Hra má být od ročníku 23 zdarma

Společnost EA Sports plánuje velké změny. FIFA 22, která vyjde na začátku října, má být posledním ročníkem, za který si budou muset hráči zaplatit. Poté se má přejít k modelu free to play.

Dle informací uživatele DonkTrading, kterého na Twitteru sleduje 45 tisíc lidí a často dává inside informace ohledně nového titulu, je ročník 22 posledním placeným.

EA Sports má údajně přejít na free to play model, díky kterému by si hru mohl zahrát každý, který má jedno ze zařízení, na kterém se hra dá hrát.

Proč se k tomuto kroku EA odhodlá? Mód Ultimate Team ji totiž vydělává takové peníze, že peníze za koupi hry tvoří pouze nižší procento celkových příjmů.

Otázkou tak je, zda zůstanou mikrotransakce ve hře nadále stejně drahé. Ti, kteří mód Ultimate Team nehrají, by tento krok mohli uvítat nejvíce.

EA Sports tímto krokem může definitivně převálcovat konkurenční PES od společnosti KONAMI, která začala některé hráče postupně přebírat.

Vzhledem k tomu, že si nyní bude moci kdokoliv hru zahrát zdarma, očekává se příval dětí, které se hru naučí na kariéře a postupně se přesunou do Ultimate Teamu, s čímž přichází i velká šance, že si zde něco zakoupí.

Zdroj: Sazkaeleague

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené