Uskuteční se výměna Paul Pogba za Paula Dybalu?

Podle posledních zpráv z italských médií je Juventus ochoten obětovat Paula Dybalu v honbě za Paulem Pogbou, United údajně stále chtějí sto padesát milionů euro.

Podle Nicoly Schiry, redaktora Gazzetty dello Sport, zůstává Juventus v úzkém kontaktu s agentem Mino Raiolou, se kterým mají pracovat na návratu Pogby.

Schira dále popisuje, že sportovní ředitel Fabio Paratici je připraven nabídnout za kvalitního záložníka šedesát až sedmdesát milionů euro + Dybalu.

Zda se tento přestup uskuteční bude pravděpodobně jasno až poté, co Argentina skončí svou pouť na turnaji Copa America.

Podle anglickým médií však management United stále trvá na svém, tedy že za Pogbu chce přímo sto padesát milionů euro. Novinář Gazzety svá slova doplnil o fakt, že Pogba má být údajně i na seznamu vysněných posil pro Real Madrid.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.