Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Uruguay potvrdila roli favorita a deklasovala Ekvádor 4:0

Publikováno

dne

První zápas ve skupině „smrti“ mezi Uruguayí a Ekvádorem skončil lépe pro Cavaniho a spol. La Celeste potvrdili roli favorita a na poloprázdném stadionu deklasovali Ekvádor 4:0.

Zápas začal zostra. Již ve 3. minutě Arturo Mina zahrál v pokutovém území rukou, ale penalta se nakonec nekopala. O tři minuty později si přihrávku, kterou vyslal Luis Suárez, v pokutovém území nádherně převzal Nicolas Lodeiro a ranou k pravé tyči upravil skóre na 1:0.

V 11. minutě mohl Suárez zvýšit skóre na 2:0, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek nahoru a gól, který vstřelil se nepočítal. Celou situaci ještě přezkoumával videorozhodčí, ale i ten gól neuznal.

Další diskutatibilní situace nastala ve 21. minutě, a to když ve vzdušném souboji trefil ekvádorský bek Quinteros loktem hlavu protihráče. Hlavní arbitr nejprve udělil žlutou kartu, ale do hry opět vstoupilo video a po zhlédnutí celé situace verdikt přehodnotil a rovnou poslal Ekvádorce předčasně do sprch.

Další gól přišel ve 33. minutě, kdy se dokázal prosadit Edinson Cavanim. 2:0

Čtyři minuty před koncem 1. poločasu byl Luis Suárez ve velkém vápně poslán k zemi obráncem, ale rozhodčí i přes protesty hráčů penaltu neodpískal.

Ještě před koncem 1. poločasu dostal míč do brány Luis Suárez po dobře zahraném rohovém kopu. První poločas tedy skončil jednoznačně 3:0 pro Uruguay.

Hned na začátku 2. poločasu se mohl střelecky prosadit Cavani, v tom mu ale zabránil pomezní rozhodčí, jenž odpískal ofsajd.

Velká smůla se přihodila Minovi, který se připletl do cesty přihrávce a nechtěně překonal svého vlastního brankáře. 4:0.

Poté měli ještě několik příležitostí hráči Uruguaye, ale ani jedna neskončila v síti. Zápas tak skončil debaklem Ekvádoru 4:0.

Stadion: Mineirão (Belo Horizonte)
Počet diváků: 13 611
Nejlepší hráč: Luis Suárez

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.