Spojte se s námi


Fotbal

Ukrajinský „Messi“ přestupuje do Spojených arabských emirátů

Andriy Yarmolenko si odbyl své angažmá v týmu West Ham, kde po 4 letech odvedené práce končí. Jeho nové angažmá bude v bohatých arabských emirátech, respektive v týmů Al-Ain FC.

Publikováno

dne

Andriy Yarmolenko si odbyl své angažmá v týmu West Ham, kde po 4 letech odvedené práce končí. Jeho nové angažmá bude v bohatých arabských emirátech, respektive v týmů Al-Ain FC.

Andriy Yarmolenko se nacházel ve West Hamu na konci svého kontraktu. Londýnský klub mu nejspíše pro jeho věk nenabídl novou smlouvu. Proto si byl Yarmolenko nucený si hledat nové angažmá. Do týmu Al-Ain FC tedy přichází jako volný hráč a nejspíše si jako přicházející hvězda přijde na pěkný balík peněz.

Ukrajinský křídelník je použitelný na obou stranách hřiště. Při jeho výšce 189 centimetrů je velmi mrštný a rychlý. Má tvrdou střelu, se kterou se mu podařilo rozjásat fanoušky West Hamu v 8 případech.

Levonohý fotbalista má na svém kontě, ve všech soutěžích kde hrál, nastříleno přes 100 branek, respektive 155. Jeho kariéra začala v ukrajinské Desně, odkud přestoupil do slavného Dynama Kyjev. V ukrajinské metropoli odehrál krásných 340 zápasů. Za tento klub dokázal vstřelit neuvěřitelných 137 gólů.

Po úspěšném angažmá v hlavním městě Ukrajiny přestoupil do Borussia Dortmund. Zde prožil pouze jednu sezónu. V černožlutých barvách odehrál pouze 18 zápasů, v nichž vstřelil pouze 3 góly. I přes málo vstřelených gólů ohromil fotbalové fanoušky svými fotbalovými dovednostmi, a přestoupil do anglického West Hamu za 23 milionů eur.

Uvidíme zda bude toto angažmá pro Yarmolenka finální jeho kariéry, nebo zda ho uvidíme ještě v jiném dresu. Yarmolenkovi je stále 32 let, tudíž stále nemusí věšet ani po tomto angažmá kopačky na hřebík a může zvažovat návrat do Evropy.

Zdroje: Twitter, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.