Trenér Bohemians střílí do Slavie: Narušila regulérnost ligy! Blázen, oponuje Tvrdík

Nedělní utkání Slavie s Bohemians 1905 vyvolalo po zápase velké diskuze, ani ne tak k situacím na hřišti, ale spíše k dění v uplynulém týdnu. Slavia měla nejprve 9 nakažených hráčů a musela odložit středeční utkání ve Zlíně, později se ukázalo, že výsledky byly vyhodnoceny špatně a sešívaní tak mohli v neděli nastoupit. A to se hrubě nelíbilo trenérovi Bohemians Luďku Klusáčkovi.

Zdroj: slavia.cz

Slavia byla na testech nejprve v pondělí, následně i o den později. Oba výsledky označily 9 hráčů pozitivní na Covid-19. Dle slov Jaroslava Tvrdíka se ale přišlo na to, že výsledky byly kontaminované a tudíž chybné.

Červenobílí se tak ve čvrtek dostavili do jiné, soukromé laboratoře, kde se potvrdili jejich obavy. Výsledky celého týmu byly negativní jak ve čvrtek, tak v sobotu.

Sešívaní tak mohli v utkání proti “klokanům” nastoupit a i po týdnu bez tréninku si v malém pražském derby poradili poměrem 2:1. Výhru soupeře ale nemohl skousnout trenér hostů Luděk Klusáček.

Situace kolem karantény Slavie byla narušením regulérnosti ligy,” uvedl při pozápasovém rozhovoru. Tuto větu sdílel na svém twitterovém profilu novinář Luděk Mádl a přidal k ní vlastní názor, za což byl zahrnut přívalem kritiky.

Nařčení Slavie z podvodu si nenechal líbit Boss sešívaných Jaroslav Tvrdík a ihned přispěchal s odpovědí: “Budeme jen rádi, když se i LFA připojí k šetření orgánu hygieny a akreditace. Nás to obrovsky poškodilo. Jestli kdokoliv vidí výhodu v tom, že týden netrénujete, chodíte po testech a stresujete se o svá rodiny, je blázen.”

Následně se celá hádka ještě přiostřila, když na obranu Jaroslava Tvrdíka přispěchali fanoušci sešívaných. Ti žádali Luďka Mádla o důkazy k jeho nařčení, ten na jejich prosby ale nereagoval.

Jaroslav Tvrdík pak ještě na svém profilu vyzval k reakci trenéra Bohemians: “Trenér Bohemians dnes napadl regulérnost ligy a zpochybnil integritu Slavie.

Mohu se Bohemians zeptat, zda je pravda, že mají podobnou zkušenost, také byli pozitivní, opakovali testy a příčinou se ukázala kontaminace laboratoře ze strany laboranta?” ptal se šéf fotbalové Slavie.

Celá situace může mít ještě určitou dohru. Ovšem skutečnost, že by si Slavia, zvlášť v dnešní situaci, v jaké se český fotbal nachází, dovolila uplatit jednu z největších laboratoří v ČR, jen proto, aby si odložila utkání se Zlínem na jaro, je vysoce nepravděpodobná.

V jarní části sezóny navíc sešívané bude čekat vyřazovací část Evropské ligy, vložený zápas se Zlínem tak přijde ještě méně vhod, než kdyby ho měla odehrát minulý týden.

Zdroj: Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Smysl dávají oba dva názory. Spíš nechápu jednu věc, při šíří kádru Slavie nerozumím odložení zápasu. Hold je to prostě hrozba doby, ale ať hrajou s tím co mají. Zvlášť když Evropské soutěže stojí.

 2. Takové odložení vršovického derby si už nedávno Slavia vynutila, údajně pro neregulérní terén a Bohemka musela ještě zaplatit nespravedlivou pokutu. Proto bych se vůbec nedivil, kdyby i v tomto případě šlo o kupčení s testy a po provalení se všechno svede na “nezodpovědného” laboranta. To už je trochu moc a LFA by měla věc urychleně prošetřit i s možným následkem kontumace nesehraného utkání ve Zlíně. Ani v tom fotbale už se dávno neměří všem stejným metrem a měla by se tomu rázně utnout přítrž.

  • Co lžeš ?
   Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace se bude zabývat případem nezpůsobilé hrací plochy na stadionu Bohemians Praha 1905, kvůli které musel být odložen sobotní zápas s Plzní. Vršovickému klubu hrozí podle disciplinárního řádu až milionová pokuta i kontumace. LFA chce zároveň přijmout opatření, která by podobným problémům v budoucnu zabránila.

  • To sis chlapče spletl opravdu s Plísní s tím terénem😀. Upřímně nevěřím kupčení s testy na Covid, Slavii se odložení na jaro vůbec nemůže hodit, hold jsou teď úspešní a to jak víme, se v Čechách neodpouští.

 3. Přesně jsem si na ten odklad Bohemka – Plzeň vzpomněl.Co z toho plyne?Jako v normálním životě v této zkorumpované zemi silnější pes – nechci být vulgární,tak uvedu – slabšímu do boudy vlez.

 4. Naprostej souhlas s klokany! Tvrdik lže!!! Že mu není hanba. Liga je definitivně neregulérní!!! Ať ten blbeček čínskej najde odvahu a řekne všem pravdu!!!

 5. Kissmane ty jsi tak hloupej a zakomplexovanej člověk že ta tvoje hloupost je až za hranou ty komiku rumunskej.

 6. Proč se nezeptají přímo toho laboranta/ky, jak k tomu došlo. Byl/a on/a nakažen/a a podělal/a tím testy, nebo byla celá šarže testů vadná? Nemá cenu tady stále polemizovat o tom co zase Tvrdík “zařídil”, z logiky věci je to blbost , co tady někteří vymýšlejí……

 7. Laboranti nosí ochranné pomůcky, takže nakazit vzorek dost dobře nemůže, a že by zrovna ten samej dělal znovu vzorky Slavie je určitě “jen náhoda”. Celé to je podvod, protože Tvrdík tvrdí, že výsledkům už v pondělí nevěřili, tak šli na nové testy v úterý (pomíjím, jak mohou v karanténě jít na nové testy). Hlavní “záhada” je, že i když oné nejmenované soukromé laboratoři nevěří, tak k ní jdou znovu. Teprve ve čtvrtek, jdou do certifikované laboratoře (opět pomíjím, že v karanténě) Synlab a ta výsledky zvrátí. Proč tam nešli už v útery, protože by museli hrát ve Zlíně, a to se Slavii nechtělo. Hotel ve Zlíně zrušili v útery ale rozhodnutí LFA o odložení zápasu je ze středy. Trvdík nastupuje na místo Berbra – už při karanbténě repre se postaral, že jsme málem nevyhrály skupinu, aby pak Slavia udělala ostudu v Dánsku.

 8. koukám, že asi slávisti nastupují cestu Plzně, vše pro ně, oni můžou vše ostatní nic a ten jejich kecal Tvrdík no to je blb na entou, Opava sbírala hráče cestou po škole do Liberce a náš věhlasný mančaft nemusel nastoupit snad jako jediný z ligy se širším kádrem. ať žije regulérnost ligy – vše pro sešívané

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vážné obvinění v UFC! Dana White spí se svými zápasnicemi, říká veterán organizace

Veterán UFC Diego Sanchez pořádně rozvířil vody organizace UFC. Dle něj má šéf Dana White či víceprezident Shean Shelby spát se svými zápasnicemi. Jeho trenér následně dodal, že se v UFC dějí věci, které nemůže zveřejnit.

Komu musí fandit Slavia, aby měla volnější cestu do Ligy mistrů?

Slavia byla loni kousek od postupu do Ligy mistrů. Po opakované penaltě v Midtjyllandu se ale sesypala a musela vzít zavděk Evropskou ligu.

Schick měl volat Spartě, ať Plavšičovi nevěří. Jak celá tato šaráda skončí?

Na startu tohoto týdne začala hýbat českým fotbalem zpráva, že Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo přejde do Slavie. Sám hráč i tiskový mluvčí klubu to nejprve dementovali, novináři přinášející tyto informace si ale stojí za svým.