Spojte se s námi


Bundesliga

Trailer nové hry FIFA 18

Publikováno

dne

EA SPORTS zveřejnil trailer nového ročníku hry FIFA 18, která vychází 29. září v textové české lokalizaci ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a PC.

FIFA 18 bude využívat technologii Real Player Motion, což zcela nový systém animace zajišťující špičkovou úroveň odezvy ovládání. Největší hráčské osobnosti se teď chovají a pohybují přesně jako ve skutečnosti. Jde o největší krok na poli inovací herního systému v historii celé série.

Vrací se totiž i Alex Hunter v pokračování příběhového režimu Cesta. A do režimu FIFA Ultimate Team přichází IKONY FUT, v čele s Ronaldem Nazáriem a dalšími fotbalovými legendami.

Společnost EA a fotbalový klub AC Sparta Praha navíc oznámily, že se tento klub znovu objeví ve videoherní sérii EA SPORTS FIFA 18.

„Sparta do EA SPORTS FIFA podle nás patří. Velmi nás těší, že se náš klub do legendární videoherní série vrací. Jednání byla bezproblémová a věcná, takže už v září si fanoušci Sparty budou moct zahrát za svůj oblíbený klub.

„Každý z našich příznivců by jednou rád stál v rudém dresu na hřišti – a to teď bude mít možnost zažít. A když bude chtít, klidně si bude moct vystřídat i kapitána.“, řekl Tomáš Křivda, marketingový ředitel AC Sparta Praha.

Předobjednejte si ICON Edition a zajistěte si třídenní přednostní přístup do FIFA 18 (budete tak moct hrát již 26. září), až 40 prémiových zlatých jumbo balíčků do FIFA Ultimate Teamu, Cristiana Ronalda a Ronalda Nazária na hostování do FUT, hráče z Týmu týdne na hostování a další skvělý obsah!

Zjistěte víc o dostupných předobjednávkových nabídkách.

Reklama

Oblíbené