To byl zápas! Dortmund srovnal šlágr s Bayernem až v 95. minutě
Bundesliga má za sebou pořádně nabitý šlágr. Duel mezi Borussií Dortmund a Bayernem Mnichov měl pořádný náboj, když Bavorové vedli už 2:0, nakonec ale vedení neudrželi.

Bundesliga má za sebou pořádně nabitý šlágr. Duel mezi Borussií Dortmund a Bayernem Mnichov měl pořádný náboj, když Bavorové vedli už 2:0, nakonec ale vedení neudrželi.
Dortmund chtěl využít letos v Bundeslize zatím nezvykle trápícího se Bayernu a zbavit se svého komplexu. Svého rivala totiž neporazil v lize již od listopadu 2018.
A hráči vypadali, že jsou odhodlaní pro to udělat vše. Borussia byla lepší, měla v zápase převahu, kterou však nedokázala přetavit v branku. A to týmy jako je Bayern trestají.
Ve 33. minutě otevřel skóre Leon Goretzka a do kabin šla tak Borussia velice zklamaná. Po začátku druhé půle ještě přilil sůl do rány domácím Leroy Sané, který zvýšil na 2:0.
Jenže Borussia se nevzdávala. V 70. minutě poslal trenér Edin Teržič do hry Anthony Modesta – a byla to trefa do černého. Už za čtyři minuty si připsal asistenci u gólu 17letého supertalentu Youssoufa Moukoka.
A velkou chvíli si šetřil na nastavení. V 90. minutě viděl druhou žlutou kartu Kingsley Coman a musel předčasně do sprch.
Dortmund tlačil a přišlo to v páté minutě nastavení. Schlotterbeckův centr na zadní tyči proměnil Modeste a poslal Signal Iduna Park do extáze.
Bundesliga tak bude velice zajímavá. První je stále Union Berlín se 17 body, stejný počet má Freiburg. Třetí Bayern a čtvrtá Borussia mají shodně 16.
Zdroj: Twitter, Bundesliga
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-
Chance Liga
Sundejte dresy! Fanoušci Sparty kritizují výkon v derby i trenéra Priskeho
-
Chance Liga
Kruté vystřízlivění Sparty: Výkon bez duše a střídání Martince jako symbol zmaru












