Timo Horn, stejně jako Jonas Hector, plánuje v Kolíně zůstat i přesto, že sestoupí do druhé ligy

Timo Horn a Jonas Hector mají ve smlouvě zanesenou doložku, která jim umožňuje vyvázat se ze smlouvy, pokud Kolín nad Rýnem sestoupí z nejvyšší německé soutěže. Oba však svůj tým podpořili a rozhodli se této doložky nevyužít.

Embed from Getty Images

Kolín nad Rýnem skončil v minulé sezóně na pátém místě, avšak letos jsou beznadějně poslední a na 16. Freiburg ztrácí 8 bodů, což je tři kola před koncem Bundesligy prakticky nesmazatelný náskok.

Kolín přitom rozhodně nemá špatný tým. S hodnotou 114,38 Mill. € se řadí na 10. místo v Bundeslize, avšak realita je jiná.

Tímto rozhodnutím byl velmi potěšen především Armin Veh, který to pyšně oznamoval světu a slíbil, že se Kolín určitě příští rok vrátí zpět mezi elitu, tedy tam, kam jistě patří.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?