Spojte se s námi


Blog

Světový rekordman a olympijský vítěz Rohan Dennis byl obviněn ze smrti manželky

Publikováno

dne

Bývalý vynikající australský cyklista Rohan Dennis, stále ještě emeritní člen profesionální nizozemské stáje Jumbo – Visma, byl obviněn ze zavinění smrti své manželky.

Údajně zavinil nehodu s autem, ke které došlo poblíž jeho rodinného domu v Adelaide. Podle několika zpráv místních a národních médií v Austrálii byla jeho manželka Melissa Hoskinsová údajně odvezena do nemocnice v Adelaide večer 30. prosince potom, co seděla v autě, které řídil její manžel, když došlo ke srážce jejich automobilu s jiným vozem.

Následující ráno svým zraněním v nemocnici podlehla. Podrobnosti incidentu vyšetřuje místní policie.

Jihoaustralská policie Dennise nejmenovala, ale australská média, včetně národního vysílání ABC, uvedla, že Melissa Hoskinsová byla zabita. Její manžel byl údajně obviněn ze zavinění smrti nebezpečným řízením. Byl nicméně propuštěn na kauci a před soudem by měl stanout 13. března.

Melisse Hoskins bylo 32 let a v roce 2017 se provdala za Rohana Dennise. Mají spolu dvě děti. Byla mnohonásobnou olympioničkou a mistryní světa v dráhové cyklistice, úspěchů dosáhla i v cyklistice silniční.

Rohan Dennis odešel letos do „cyklistického důchodu“ po poslední sezoně v týmu Jumbo-Visma. Pár se rozhodl žít v Adelaide a teprve nedávno se přestěhoval do oblasti Medindie v Adelaide, kde se incident stal v sobotu kolem osmé hodiny večer.

Jihoaustralská policie řekla místním médiím, že utrpěla vážná zranění a byla převezena k ošetření do nemocnice Royal Adelaide, kde ale přes noc zemřela. Na místo nehody dorazili policisté a detektivové, aby prozkoumali okolnosti incidentu, zprávy místní televize je ukazovaly, jak vyšetřují na místě nehody.

Rohan Dennis má dvě olympijské medaile, bronzovou z časovky družstev z Londýna a stříbrnou z časovky jednotlivců z Tokia, osm medailí z mistrovství světa v silniční a pět medailí ze světového šampionátu v dráhové cyklistice. Byl specialistou a lídrem profesionálních týmů na časovky jednotlivců i týmů.

Nyní ale Rohana Dennise, který je držitelem světového rekordu v hodinovce, čeká těžké období.

Zdroj: Cycling News

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.