Spojte se s námi


eSport

Švédský kapitán Andreas Granqvist ve FIFA 18 Team of the Week 9

Publikováno

dne

Švédové v pondělí museli čelit náporu Italů, kteří drželi míč na svých kopačkách v 75% a na bránu brankáře Olsena vyslali 24 střel. Ani jednou však pevná obrana Seveřanů nezaváhala a čisté konto je poslalo na šampionát do Ruska.

Švédové mohou za tento úspěch děkovat hlavně obráncům Victoru Lindelofovi a Andreasu Granqvistovi. Především 32letý kapitán dokázal svůj tým skvěle vést a rozhodně si místo v tomto týmu zaslouží.

V záloze si hattrickem vystřílel své místo ve FIFA 18 Team of the Week záložník Tottenhamu Christian Eriksen, který pomohl Dánsku k postupu na Mistrovství světa 2018.

V útoku poté opět řádil nezastavitelný Romelu Lukaku, který se ve svých 24 letech stal nejlepším střelcem Belgie. A svým 31. reprezentačním gólem rozhodl o výhře Belgie nad Japonskem.

Spolu s ním se do FIFA 18 Team of the Week dostal další útočný hráč z Premier League, tentokrát z konkurenčního Tottenhamu a je jím Heung Min Son.

Korejský fotbalista podává v poslední době velmi kvalitní výkony a to prakticky vždy když nastoupí. V přátelském utkání s Kolumbií zařídil svému týmu dvěma góly výhru 2-1.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.