Sto nejlepších karet ve FIFĚ 21 aneb Neúcta k Lukakovi či Sanchovi

FIFA 21 je za dveřmi, již za necelý měsíc bude oficiálně k dostání. EA už zveřejnila ratingy sta nejlepších hráčů, mezi nimiž se našlo pár opravdu divných statistik. Problémem je často příliš nízká rychlost.

Sancho
Zdroj: Twitter @Sanchooo10

První podivnou kartu má Jadon Sancho. Anglický rychlík má i přes hodnocení 87 rychlost pouhých 83. I přesto, že patřil k nejlepším střelcům Bundesligy má navíc pouhých 74 na střele.

Asi největším překvapením je karta Thomase Müllera. Ten po úspěšné sezóně zůstal na hodnocení 86, přitom jeho nejlepší atributy střela s nahrávkou má ohodnocené dvaaosmdesáti. I přes dobrou práci s míčem má na driblinku směšných 78.

Třetí hráč a opět z Bundesligy. Thiago prožil v Bayernu dobrý ročník, přesto mu hodnocení kleslo na 85. Rychlost mu spadla na 64, což vzhledem k realitě je až směšné. 72 na střele také neodpovídá.

Přesouváme se do Serie A, kde o lepší hodnocení okradli Lukaka. Ten hrál loni neskutečně a zasloužil si minimálně 87 rating. 81 rychlost a 83 střela? Výsměch vůči Lukakovi!

Závěrem opět Německo, opět Bayern Mnichov. Serge Gnabry, jeden z nejrychlejších hráčů německé ligy má na rychlosti směšných 82, i 78 nahrávky jsou celkem mimo mísu.

Zdroj: EA.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Co potřebuje Slavia k postupu v Evropské lize? Vše má ve svých rukou, rozhodnout může už ve čtvrtek

Když byla Slavia rozlosována do skupiny s Leverkusenem, Nice a Beer Shevou, očekávalo se, že si sešívaní hravě poradí s Izraelci a s Francouzi se poperou o druhé místo za nejsilnějším Leverkusenem. Vše je ale nakonec úplně jinak.

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.

Jezdec Formule 1 přežil vlastní smrt! Z hořících plamenů mu pomohli hasiči, rozhodovaly vteřiny

To, co se dnes stalo při závodu Formule 1, zanechá v pamětích diváků velkou stopu. Scéna jak z akčního filmu, obrovský výbuch, následný požár, shořelé a rozpůlené torzo monopostu.