Stará dáma v posledních letech dominuje Itálii
Juventus v letošní sezoně jistě oslaví již 7. ligový titul v řadě a včera hráči trenéra Massimiliana Allegriho ve finále Coppa Italia porazili AC Milan a oslavili své 4. pohárové vítězství v řadě. Stará dáma tak i letos potvrdila to, že v Itálii zkrátka nemají konkurenci.
Při pohledu na letošní tabulku Serie A si možná někteří z vás vybaví sezonu 2006/2007, kdy z druhé ligy do nejvyšší italské soutěže postupoval z prvního místa Juventus a 6 bodů za nimi se umístila Neapol, která ještě společně s Janovem taktéž postoupila do Serie A.
Hned v první sezoně se podařilo Juventusu probojovat až na třetí místo a hned v další sezoně už skončila Stará dáma na místě druhém. Poté přišly dva slabší ročníky, ve kterých skončil Juventus na 7. místě, ovšem od sezony 2011/2012 už sbírá ligové trofeje pouze klub Pavla Nedvěda.
Coppa Italia přitom Juventusu tehdy ještě unikala a dlouhá léta nedokázali navázat na poslední vítězství z roku 1994/1995, až v sezoně 2014/2015, kterou odstartovali sérii čtyř vítězství v řadě.
-
Chance Liga
Tohle si dovolit nemůže. Grimaldo neuposlechl Priskeho a následovala hádka
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












