Reklama

Sparta oznámila ratingy svých hráčů ve hře FIFA 22! Kolik obdržel Hložek či Karabec?

FIFA 22 se nezadržitelně blíží! Hra startuje již 1. října a těšit se v ní budeme moci i na tři české týmy, stejně jako tomu bylo v posledních ročnících. Jaké ratingy obdrželi hráči pražské Sparty?

Jedna z nejoblíbenějších sportovních her se blíží! Oficiálně vychází 1. října, ovšem ti, kteří si předkoupili lepší verzi hry, si ji zahrají již příští pondělí. A pak je tu ještě zkušební verze, která startuje již ve středu.

České hráče v režimu Ultimate team, který je nejhranějším ve hře, spíše nevyužijete, tedy především ty z tuzemské soutěže, přesto se vždy těšíme na to, jaký rating od společnosti EA obdrží.

Jako první z českých týmů zveřejnila hodnocení svých hráčů pražská Sparta. Ta bude mít ve hře FIFA 22 6 zlatých hráčů!

Nejlepší z nich budou s hodnocením 76 Hložek, Karlsson a Nita. O jeden rating za nimi budou Dočkal, Čelůstka a Hancko.

Stříbrnou kartu s hodnocením 74 poté mají Pavelka s Krejčím mladším, 73 si vysloužili Sáček, Krejčí starší, Juliš, Pešek a Heča.

Rating 72 má Wiesner, Höjer a Štetina, o jeden nižší poté Karabec, Souček a Vindheim. Následují Polidar (70), Pulkrab (69), Vitík (68), Drchal (68), Panák (68) Holec (68) a Minčev (67).

A co hratelnost těchto kartiček? Prakticky nulová, tedy v režimu Ultimate Team. V režimu Kariéra, popřípadě Výkop, dozajista využijete kvality Hložka, rychlosti Karlssona či Peška a kvalitního Hancka.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. no po tom co jsem viděl poslední zápas sparty na evropské scéně , tak se divím , že se takový odpad dostal vůbec do nějaké hry, takže 76 hložek, no ty kokso

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené